COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karapınar Adalet Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12296
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 320
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adalet Mah.128038.Sok. No:2, Kat:2 Daire No:3, Karapınar/Konya

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ana karayoluna yürüme mesafesinde, Köşe Parseldeki binada yer alması ve daireler düşen arsa payının fazla olmasıyla cazip, çarşı merkezine sadece 2 km mesafede, 108m2 SON KAT DAİRE
Ulaşım:
Taşınmaz; Konya İli, Karapınar İlçesi, Adalet Mahallesi, 128038.Sokak (Eski ismi Bayır sokak) üzerinde No:2 de konumlu binanın zemin katındaki meskendir. Taşınmaza ulaşım için, İlçe merkezi ile Karapınar küçük sanayi sitesi arasında ulaşımı sağlayan ana arterleden olan Ayırt Caddesini Apak Mezarlığı bitiminde güneyinde dik kesen Şehit Yaylacı Caddesi ile ulaşılan 128038.Sokak güzergahı kullanılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; 1-2 katlı müstakil evler, taşra dokusunu yansıtan tek katlı evler ile kısmen 3 kat apartmanlar şeklinde yapılaşma söz konusudur. Kuzeyinde Apak Mezarlığı, güneybatısında A.Taner Kışlalı Park alanı ile İsmet Büyükyaylacı İlkokulu vardır. Yaklaşık 600 m güneyinde İlçe ana arteri olan Konya Caddesi bulunmaktadır. İlçe çarşı merkezine 2 km mesafededir. İlçe merkezi - Sanayi güzergahında hizmet veren halk otobüsleri ile toplu taşıma sağlanabilir.
Özellikler: Taşınmaz 2. katta yer almakta olup projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre-hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 100 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz 4 cephelidir ve ana karayoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yasal kullanım alanı 100 m2 olup haricinde sonradan 8 m2 balkon alanı eklenmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
Ana Gayrimenkul projesine göre 609 m² yüzölçümlü arsa üzerinde; ayrık nizam yapı düzeninde, yığma kargir inşaat tarzında yarı zemin ve 2 normal kattan ibarettir. Girişi 128038.Sokak üzerinden sağlanan binanın parsel çevresi 2m yükseklikte bahçe duvarı ile çevrilmiştir. Bahçesinde bina haricinde müştemilat kısmı ve garaj girişi bulunmaktadır. Dış cepheler akrilik boya kaplamadır. Bina genel görünüm itibariyle orta altı bir dekorasyona sahiptir. Taşınmaza proje dışı çatı katı ilavesi yapılmış olduğu bilinmektedir.
Not: 17/04/1996 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.