1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Kadıhanı Yeni Mahallesi'nde 8600 m2 Tarla

Bankadan 8600m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18530
Metre Kare 8600m2
Ada 0
Parsel 877
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi 877 Parsel Kadıhanı/Konya

Uzman Görüşü

Mahalle merkezine yakın olması, Tarım ve Hayvancılık Tesisialanında kalması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler:  877 Parsel: Taşınmaz 8.600 m2 yüzölçümlü olup tarla vasfındadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı veya yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel geometrik olarak yamuk bir yapıda olup, topoğrafik olarak eğimli yapıdadır. Sınırları herhangi bir tel, çit vb. unsur ile çevrili değildir. Parselin kadastrol yola cephesi bulunmamaktadır. Ekspertiz işlemi sırasında yapılan incelemede taşınmaz üzerinde sulama kuyusu olmadığı görülmüştü

Not: 1/25.000 Ölçekli Nazım İmar Planında parseller Tarım ve Hayvancılık Tesis Alanında olduğu bilgisi şifahen alınmıştır. Teklif vermeden önce ilgili belediyesinden bilgi alabilirsiniz. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.