0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Ereğli'de Geniş Kullanımlı Besihane

Bankadan 3706m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19831
Metre Kare:
3706m2
Ada:
329
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Konya Ereğli Zengen Mahallesi 329 ada 3 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Konya ili, Ereğli ilçesi, Zengen Mahallesi, Gaffar Tepesi Mevkii, 329 ada 3 parselde yer alan, 49.112,52 yüz ölçümlü, "Altı Adet Bir Katlı Betonarme Ahır ve Tarla" vasfındadır. Üzerindeki ahır yapıları metruk haldedir. Şifahen alınan bilgiye göre 2014 yılından bu yana kullanılmamaktadır. Betonarme+çelik yapı tarzındaki ahırların kaba inşaatı dışında kapı ve pencereleri, duvarlarının bazı bölümleri sökülmüş vaziyettedir. Parsel kuzey yönünden kadastro yoluna cephelidir. Topoğrafik olarak düz ve eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen şeklindedir. Parsel sınırları tel örgüler ile belirgin hale getirilmiştir.

Arsa üzerinde her biri birer kattan oluşan ve 100m2, 406m2, 210m2, 416m2, 1.244m2, ve 1.330m2 alanlı 6 yapı bulunmakta olup toplam 3.706m2 kapalı alan bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.