1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Altınekin Kale Mahallesi'nde 98 Dönüm Tarla (1176)

Bankadan 98186m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15603
Metre Kare 98186m2
Ada 256
Parsel 54
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kale mah. Aktepealtı mevki 256 ada 54 parsel Altınekin Konya

Uzman Görüşü

Taşınmazın kadastro yoluna cepheli olması, 98.186,43 m2 yüzölçümüne sahip olması, sulanabilir olması, yerleşim yerine yakın konumda yer alması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ovada, düz bir topoğrafik yapıdadır. Geometrik olarak amorf yapıdadır. Boyu yaklaşık 480 m, eni yaklaşık 260 m olan biçimsiz çokgen formunda olup 98.186,43 m2 yüzölçümlüdür. Parsel yerleşim yerinin 5 km. doğusunda, Konya Ankara karayolunun yaklaşık 15 km. doğusunda yer almaktadır. güney yönünde yaklaşık 150 metre kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Diğer yönlerinde ise parseller ile çevrilidir. Cephe uzunlukları yaklaşık olarak verilmiştir. Altınekin yerleşim yerinin 5 km. doğusunda, ovada yer almaktadır. Altınekin ilçe merkezine yaklaşık 5 km Konya Ankara karayoluna yaklaşık 15 km. mesafede bulunmaktadır. Yakın civarında benzer tarım alanları mevcuttur. Yerleşim yerleri dışında yapı yok denecek kadar azdır. Besi ve süt sığırı işletmelerine ait tarımsal yapılar ve depolar bulunmaktadır. Yerleşim yerleri arasındaki yollar asfalt kaplama ve kilitli parke taşı, bahçeler arasındaki yollar topraktır.

Ulaşım: Konya İli, Altınekin İlçesi, Kale Mahallesi, 256 ada 54 parseldir. Kale Mahallesi’ne ulaşım için Konya'dan Konya Ankara Karayolu üzerinden Ankara İli istikametine kuzey yönünde yaklaşık 50 km. ilerlenir. Sağa Altınekin yoluna dönülerek yaklaşık 10 km. daha devam edilir. İlçe merkezinden doğu yönünde yaklaşık 5 km. daha ilerlenerek taşınmaza ulaşılır.

Not: Tedaş Genel Müdürlüğü Lehine 31,04 M² İrtifa Hakkı Tesis Edilmiştir. 1/100.000 ölçekli Çevre Düzen Planına göre Tarım Alan'nda kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.