Konak Çınarlı Mevkii'nde 3 katlı 780 m2 Kapalı Alanlı Kayısı Üzüm işletmesi

 • Sahibinden
 • 780 m2

Özellikler

  • Tapu no
   567
  • Pafta
   294
  • Ada
   1509
  • Parsel
   11
  • Tapu Bilgisi
   Cins Tashihi
  • Bina Yaşı
   2011
  • Isıtma Sistemi
   Kombili
  • Kat Sayısı
   3

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 18
  • Tapu Harcı
   Paylaşılır

Harita

Açıklama

Açık adres: Mersinli mahallesi, Çınarlı mevkii, 1572. sokak no:29 Konak İzmir

Ulaşım:

Halkapınar izban ve Metro İstasyonu'nun kuzey batısında yer alan anayol nitelikli 1561 Sokak'tan Çınarlı istikametinde yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra sola dönülüp 1572 Sokak  üzerinden yaklaşık 200 metre ilerlendiğinde sol tarafta yer alan gayrimenkule ulaşılmaktadır.  Ana ulaşım akslarına, otobüs duraklarına yakın mesafede olup, ulaşım bağlantıları oldukça iyidir. İzmir konak ilçesi sınırları içinde,bayraklı,karşıyaka, ve bornova ilçelerin bağlantı yoluna 150 metre mesafededir. İmarı yeninden planlanan bir bölgede ve İzmir'in en önemli imar planlaması ve yoğunluğun verildiği Konak-Bayraklı-Karşıyaka-Bornava ilçelerinin arasında bulunmaktadır. Bina İzmir'in en önemli ilçeleri olan konak Bayraklı Karşıyaka ve Bornova'yı birbirine bağlayan Altınyol ve Anadolu caddesi 150 metre mesafededir ve ayrıca yeni yapılan İzmir Bayraklı Adliyesine 500 metre mesafededir.

Özellikler:

Gayrimenkulün yaklaşık 1-2 km. mesafelerinde,  İzmir adliyesi civarında, son bir kaç yıl içeresinde ilgili imar planlama uygun olarak  Folkart Towers, Tepekule Kongresi ve iş merkezi, Megapol Tower, Myplaza, Byaraklı Tower gibi çok katlı binalar yapılmış olup, Mevcutta İş GYO' ya ait Ege Perla Plaza ve Mistral Plaza gibi binaların yapımı ise devam etmektedir.

İmar durumu: İzmir ili, Konak ilçesi, Mersin mahallesi Çınarlı mevki pafta 1509, 24 parsel sayılı yerin  1/1000 ölçekli  nazım  imar planı 15/05/2011 tarihinde onanmış olup, 18. madde  uygulamasına tabidir. Nazım imar planı kapsamında Ticaret MİA  alanında kalmaktadır. Arsamızın imarı E.max 3.00 TAKS : 0.40 ve H.max : Serbest olarak hesaplanmaktadır.

Yapı içeresinde zemin katta açık idari çalışma alanı, 1 yönetim ofisi, mutfak ve yemekhane ile lavabo alanı bulunmaktadır.

Projesine ve yerindeki ölçümlere göre yapının kullanım alanı ; 220 metrekare zemin kat , 220 metrekare 1.Kat ve 220 metrekare 2.Kat toplamında 660 metrekare olmaktadır. Yapının ana giriş kapısı çelik kapı şeklinde, iç ve dış doğramaları ise ahşap ve demir doğrama şeklindedir. Zeminler, 2. kattaki idari alanlarda laminat parke kaplamalı, merdivenlerde mozaikli beton kaplamalı, kalan kısımlarda karo mozaikli ve düz beton şeklindedir. Duvarlar 2. katta alçı sıva üzerine saten boyalı, kalan kısımlarda klasik sıva üzeri plastik boyalıdır. Yapı genel olarak orta kalitede malzeme ile yapılmış olup mevcutta orta iç yapıdadır. Ruhsatlı binanın sol ve sağ yan tarafında kalan bahçe alanları (yaklaşık 120 metrekare ) demir taşıyıcı üzeri galvaniz saçla kapatılarak sundurma depo alanları oluşturulmuştur. Müstakil parsel üzerinde yapılmış, ticari kullanımlı müstakil bina niteliğinde olup kat irtifakı kurulmamış ve bağımsız bölümler oluşturulmamıştır.

Gayrimenkul bölgenin hızlı gelişmesi ve merkezi bir konuma sahip olması nedeniyle yatırımlık değerlendirilebilir. 

Not: KDV dahil değildir. Kazanan teklif tutarına KDV eklenecektir. 

Gizle Hepsini Gör