COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Karamürsel Pazarköy Mahallesi'nde Müstakil Ev Ve Bahçesi

Bankadan 2 200m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15159
Oda Sayısı 2
Metre Kare 200m2
Ada 101
Parsel 18
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 9330

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kıblepınar Mevkii, Pazarköy Köyü, 101 Ada 18 Parsel, Karamürsel/KOCAELİ

Açıklama

 Günlük ihtiyaçlar, 6 – 7 km uzaklıkta bulunan Karamürsel İlçe merkezinden sağlanabilmekte,  55 metre kadastro yoluna cephesi bulunma ile dikkat çekici, geometrik olarak şekilsiz, topografik olarak hafif eğimli, Tarıma elverişli olması avantaj, inşa halinde binası da bulunan, 9330.57 m2 BAĞ

 Özellikler: 101 ada 18 parsel 9.330,57 m2 yüz ölçümüne, bir kısmı düz bir kısmı eğimli topografyaya ve düzgün olmayan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın asfalt yola yaklaşık 57 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmayıp kesin sınır tespiti için kadastral ölçüm yapılması gerekmektedir. Parsel üzerinde halihazırda Karamürsel Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde herhangi bir yasal evrağı bulunmayan 2 katlı bir adet yapı bulunmaktadır, parsel üzerinde bulunan tuğla örülmüş, sıvasız yapının taban alanı 100 m2 olmak üzere toplam 200 m2 dir. 

 Ulaşım: Kocaeli İli, Pazarköy Mahallesi, Pazarköy Merkez Mevkii, 101 ada 18 nolu parseldir. Parsel üzerinde halihazırda Karamürsel Belediyesi’ nde herhangi bir yasal evrağına ulaşılamamış 178 kapı numaralı 2 katlı yapı bulunmaktadır. Taşınmaz Karamürsel Belediyesi sınırları içerisinde, alt yapısı kısmen tamamlanmış bir bölgede yer almakta olup köy merkezlerine gelen toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde benzer imar özelliklerine sahip boş parseller, seyrek olarak yapılmış müstakil binalar, Doğa Kent Villaları, Karapınar , Çamçukur, Nusretiye Köy Merkezleri bulunmaktadır . Taşınmaza ulaşım için D­130 Karayolu üzerinden İzmit istikametine doğru seyahat edilirken Karamürsel Merkez Işıklarından sağa 101.Cadde` ye bağlanılır 1 km sonra sağa İznik Karamürsel Yoluna dönülür yaklaşık 3 km sonra Karapınar Köyü` ne ulaşılır, Karapınar Camiinin bulunduğu yerden sola dönülür yaklaşık 2 km sonra taşınmazın bulunduğu site solumuzda kalacak şekilde ulaşım sağlanabilir.

 Not: Arsa üzerinde taban alanı 100 m2 olmak üzere toplam 200 m2 bina bulunmaktadır. Tapu vasfı 'bağ'dır.