1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 217m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16213
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 217m2
Ada 602
Parsel 300
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 09/12/2011
Ruhsat Tarihi 09/11/2010
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

4 Temmuz Mah., 105. Cadde, No:34/7 Karamürsel/Kocaeli

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, deprem sonrası inşa edilen yapıda yer alması, tercih edilen bir bölgede yer alması, ilçe merkezine yakın konumda olması, 34 m2 terasının olması, 183 m2 kullanım alanına sahip olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, çevresinde Karamürsel kız teknik ve meslek lisesi, anaokulu, Karamürsel Kaymakamlığı, Karamürsel Belediye Binası ve Karamürsel ilçe otogarının bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 7 numaralı bağımsız bölüm taşınmazın içerisinde konumlu olduğu A giriş binanın doğu yarısında (bina giriş yönlerine göre sol kolda) konumlu olup konu taşınmaz bina girişine göre katın sol yarısında konumludur. 4 oda, salon, mutfak, banyo ve 4 balkondan oluşup 183 m2 (NK:120 m2, ÇK:63 m2) + 34 m2 teras alanıyla birlikte 217 m2 alana sahiptir. Kombilidir. Giriş kapısı çelik kapı, pencereler pvc doğramadır.

Taşınmazın yer aldığı bina 602 ada, 300 parsel, 1.044,04 m2 yüzölçümlü parsel üzerine kurulmuş ayrık nizamlı, A ve B adlarında 2 adet girişli 1 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın içerisinde konumlu olduğu A giriş binanın doğu yarısında(bina giriş yönlerine göre sol kolda) konumlu olup projesine göre; 2 bodrum kat + zemin kat + 2 normal kat + çatı kat olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. 2.bodrum katta müştemilat ve bina girişi, 1.bodrum katta 1 ve 2 bağ. böl. nolu meskenler, Zemin katta 3 ve 4 bağ. böl. nolu meskenler, 1. normal katta 5 ve 6 bağ. böl. nolu meskenler ve 2.normal kat + çatı katta 7 ve 8 bağ. böl. nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 8 adet bağ. böl. vardır. Binanın tüm yönleri açık cephelidir. A blok girişi kuzey yönden 2.bodrum kat seviyesinde sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina girişi, sahanlıkları, merdiven basamakları ve kat holleri mermer olup tırabzanlar alüminyum doğramadır. Dış cephe boyalı çatı örtüsü kiremittir. Bina yaklaşık 10 yıllık olup, ısınma doğalgaz kat kaloriferlidir.

Ulaşım: Karamürsel kaymakamlık binası referans alındığında güney yönde Atatürk Caddesi üzerinde doğu yönde yaklaşık 750 ilerlenir ve sağ kolda konumlu Ali Osman Lagüzey Sokağına dönülerek güney yönde yaklaşık 150 ilerlendikten sonra D-130 Karayolu geçilerek 116.Sokağa ulaşılır bu sokak üzerinde güney yönde yaklaşık 190 m ilerlendikten sonra sağ kolda konumlu 105. Caddeye dönülerek batı yönde yaklaşık 450 m ilerlenildiğinde sol kolda konu taşınmazın yer aldığı siteye ulaşılır. Taşınmazın içerisinde konumlu olduğu A giriş binanın doğu yarısında(bina giriş yönlerine göre sol kolda) konumludur.

Not: 09.11.2010 tarih 2010/68 sayılı yeni yapı için verilmiş yapı ruhsatı ve 09.12.2011 tarih ve 2011/141 sayılı yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.