1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Kandıra Kıncıllı Mahallesi'nde Konut İmarlı Hisseli Arsa

Sahibinden 213m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 15507
Metre Kare 213m2
Ada 145
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0.5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli Kandıra Kıncıllı (Kerpe) Paşaağzı Mahallesi 145 ada 3 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kocaeli Kandıra Kıncıllı (Kerpe) Paşaağzı Mahallesi'nde yer alan 145 ada 3 parsel 363 m2'dir. Konut imarlı Arsa, Paşaağzı Koyuna yaklaşık 150 m2, köy merkezine 5 km mesafededir. Taşınmazın çevresinde tatil köyleri, apart ve oteller yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz ayrık nizam 2 kat KONUT ALANINDA kalmaktadır. Taşınmazın 428/728 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay ortalama 213 m2'dir. Taşınmazın diğer hissedarları satış sırasında muvafakat vereceklerdir. Taşınmazın diğer hissedarları ile birlikte konut projesi yapılabilir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.