1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli İzmit Serdar Mahallesi'nde 86 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17020
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 86m2
Ada 3885
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Serdar Mah.Dikici Sok.No:55 k:1 d:5 İzmit/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz  2. bodrum kat güney yönünden yapılan bina girişine göre solda, kuzeybatı ve güney cepheli, 1. kat 5 nolu dairesidir. Mimari projesine göre antre, salon, 2 adet oda, mutfak, 1 adet banyo, wc ve 2 adet balkon hacminde yaklaşık 86 m2 kullanım alanlıdır. Zemin döşemeleri, duvar boyaları, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır.

Ana gayrimenkul 3885 ada 10 parsel sayılı, 45 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı cinsinde inşa edilmiştir. Bina 2 bodrum kat, zemin kat, 1. ve 2. normal kat ve çatı piyesi şeklinde toplam 5 kattan ibarettir. 2. bodrum katta 1 adet işyeri, 1. bodrum katta zemin kat bağlantılı 3 adet dubleks mesken, 1. normal katta 2 adet mesken ve 2. normal kat+çatı piyesinde 3 adet dubleks mesken yer almakta olup toplam 9 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi vaziyet planı ve kat planında zemin kat kuzey yönünde ve 2. bodrum kat (tali giriş) güney yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: D-100 Karayolu İzmit-İstanbul yönünde, Orduevinden yaklaşık 700 metre sonra sağa İnkılap Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 300 metre sonra sola Buğday Sokak'a giriş yapılır. Yaklaşık 100 metre sonra sokak devamından sonra Mutlu Sokak'a devam edilerek, yaklaşık 150 metre sonra Dikici Sokak'a sapılır. Yaklaşık 70 metre sonra sol kolda taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.