COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli izmit Jasmina Sitesi 2+1 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11278
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 0
Parsel 9245
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ALİKAHYA FATİH MAHALLESİ ÜNLÜ PINAR CADDESİ, JASMİNA SİTESİ NO: 49/2B/26 İZMİT / KOCAELİ

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz bina girişine göre sol arka tarafta güney ve doğu cepheli olarak 3.kat ve çatı katında konumludur.  Taşınmaz 1 salon, 2 oda, mutfak, banyo ve 4 balkondan oluşmaktadır. Isıtma sistemi doğalgazdır. Dış kapısı çelik ve iç kapılar ahşap pane ve pencere doğramaları PVC malzemeden mamuldür. Taşınmazın içerisine girilemediğinden  taşınmazın iç hacim imalatları hakkında bilgi edinilememiştir.  Taşınmazın yer aldığı Jasmina sitesi 7 kütle 7 bloklu olarak tasarlanmış olup A-B-C- D Blokludur. Site etrafı 1.5 m çit ile çevrili olup site girişi güvenliklidir. Otopark Alanı site içerisinde açık otopark olarak çözümlenmiştir. Sitede açık ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Site içi yürüme yolları desen verilmiş tesfiye betondur. Taşınmazın çevre düzenlemesi bitmiştir. B2 blok parselin doğusunda konumludur.

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz Kocaeli ili, İzmit ilçesi, Alikahya Fatih Mahallesi, Ünlü Pınar caddesi üzerinde yer alan tapunun 9245 parsel numarasında kayıtlı arsa üzerinde yer alan 49 kapı numaralı Jasmina Country sitesinin B2 Blok`unun 3. kat ve çatı katında yer alan 26 b.bölüm no lu ''Çatı Piyesli meskendir. Taşınmaza; İzmit-Kandıra D100 karayolu üzerinde yer alan Gündoğdu- Üniversite yoluna sapılıp, D100 karayolu üst geçidinden geçilip üniversite yönüne doğru 3 km. kadar ilerlenip önümüze çıkan 4. kavşaktan sol kol yönündeki Sancak Sokağından 17 Ağustos bulvarına girilir. 17 Ağustos bulvarında batı yönde 150 m. kadar ilerlenerek ulaşılır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce mesken ve işyeri amaçlı olarak kullanılan ayrık nizamlı 3-4 katlı binalar ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup ulaşım imkanları bulunmaktadır.