0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli İzmit Hatipköy Mahallesi'nde 3+1 115 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18384
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
115m2
Ada:
4877
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
23.07.2015
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HATİPKÖY Mahallesi, NATO Caddesi, No: 45, B Blok, Daire: 6 , İZMİT / KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: 6 Nolu Bağımsız Bölüm Projesinde blok girişine göre sol cephede konumludur. B Blok 1. katında yer almaktadır. Mimari projesine istinaden 115 m2 kullanım alanına sahip olup, antre, mutfak, salon, 3 oda, wc, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Site, 5.357,07 m2 yüzölçümüne sahip olan parsel üzerinde, 7 adet bloktan oluşacak şekilde projelendirilmiş olup, mahallinde B ve C Bloklar tamamlanmış, D Blok yaklaşık kaba inşaat seviyesinde, E Blok su basman seviyesinde, A ,F ve G Bloklar henüz inşa edilmemiştir. Sitede inşaatın uzun süredir durmuş olduğu gözlemlenmiş olup, çevre düzenlemesi, site duvarları vb. yapılmamıştır.

Ulaşım: Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Hatipköy Mahallesi, Nato Caddesi, B Blok, No: 6 nolu meskendir. Taşınmaza ulaşım; D100Karayolu üzerinde İstanbul istikametinde devam ederken Acıbadem Hastanesi geçilir ve 823m sonra sağa dönerek ilk soldan devam edilir. Barış Caddesi üzerinde 154m sonra sağa dönülür. Hatipköy Cami geçilir ve sola dönerek ilk sağdan devam edilir. 130 metre sonra sağ kolda taşınmazların yer aldığı siteye ulaşım sağlanmış olunur. Taşınmazın bulunduğu bölge çevresinde konut alanları, dini ve park alanları, ticari alanlar yer almaktadır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu yararından istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: 23.07.2015 tarihli, 440 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. İnşaat seviyesi %91 oranındadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.  Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.