COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gölcük Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde 6918 m2 Tarla

Bireysel 6918m2

Özellikler

Satıcı Bireysel
Tapu no 16607
Metre Kare 6918m2
Ada 1205
Parsel 16
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli, Gölcük Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde bulunan 1205 Ada 16 Parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kocaeli, Gölcük Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde bulunan 1205 Ada 16 Parsel TARLA vasıflı taşınmazdır. 6918,07 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmaz Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi merkezine yaklaşık 2 km mesafededir. 

Not: Taşınmazın tarımsal amaçlı yapı yapılması için %5 inşaat hakkı vardır. Taşınmazın üzerinde TEK'in irtifak hakkı vardır. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.