0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gölcük Hisareyin'de Muhteşem Konumda Yatırımlık İmarlı Arsa

Sahibinden 2000m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19499
Metre Kare:
2000m2
Ada:
665
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0.75

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaköprü, 41650 Gölcük/Kocaeli

Açıklama

KOCAELİ ili gölcük ilçesi HİSAREYN MAHALLESİNDE YATIRIMLIK İMARLI ARSA

Özellikler: Taşınmaz Kocaeli ili, Gölcük ilçesi, Hisareyn mahallesi, 665 ada 5 parsel de yer almaktadır. Yüzölçümü 2.000,05 m2'dir.

Taşınmaz Kocaeli Gölcük Yeni sanayi girişinde konumlanmaktadır. D-130 Karayolundan giriş almaktadır. Çevresinde Organize sanayii alanları fabrikalar ve oto sanayi bölgesi vardır. Ford Otosan Fabrikasına yakın konumdadır. Elektrik, su ve altyapı imkanları vardır. İmar yönetmeliği kapsamında KONUT DIŞI KENTSEL ÇALIŞMA ALANI imarlıdır.

Konut dışı kentsel çalışma alanları; İçerisinde motel ve lokanta da bulunabilen akaryakıt satış ve bakım istasyonları, resmi ve sosyal tesisler, dumansız, kokusuz atık ve artık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünden tehlike arz etmeyen imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depoların yapılabileceği alanlar olarak tanımlanıyor. 

Yapılaşma Şartları

  • Emsal: 0.75
  • Hmax: 9.50 metre
  • H:1 kat

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu belediyeden teyit ediniz.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.