COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Barış Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11528
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 1086
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/01/2016
Ruhsat Tarihi 30/01/2014
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BARIŞ Mah. DR.ZEKİ ACAR Cad. No: 78 / 19 GEBZE / KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: 19 No'lu bağımsız bölüm 5. normal kat+çatı katında konumludur. Bina girişine göre sağ arka kolda konumlu olup bulunduğu konum itibari ile doğu ve kuzey yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine istinaden 5. normal katı 92 m² kullanım alanına sahip olarak antre, mutfak, salon, 2 oda, wc ve 1 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır. Çatı katı ise 68 m²+ 12 m² teras kullanım alanına sahip olarak antre, 3 oda, banyo ve 1 adet teras mahallerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç mahal kapıları amerikan panel ve camlar-teras balkon kapıları pvc şeklindedir. Teras-balkon ve mutfak zeminleri seramik kaplı; antre, salon ve odaların zeminleri laminat parke, ıslak mahaller komple fayans kaplıdır. İç mahal merdiven basamakları mermer kaplı, korkuluğu paslanmaz alüminyumdur. Mutfak dolabı siyah-beyaz renk tonlarında lake mobilya, mutfak tezgahı mermer olan meskenin içi açık renk boya ile boyanmış olup, odalarda tavan köşebentleri kartonpiyer ile dekore edilmiştir. Isıtılmasında doğalgaz kombili sistem kullanılmaktadır. 
Taşınmazın bulunduğu bina; 830,00 m2 alanlı parsel üzerinde betonarme tarzda ve ayrık nizamda, 2 bodrum kat+zemin kat+5 normal kat+çatı katı 
şeklinde inşa edilmiştir. 2. bodrum katında sığınak ve ortak lana yer almaktadır. 1. bordrum kat+zemin katında 1 adet işyeri, 4 normal katın her birinde 4 adet mesken, 5. normal kat+çatı katında ise 4 adet dubleks mesken olmak üzere bina içerisinde 21 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın etrafı istinat duvarı ile çevrili olup önünde açık otopark alanı yer almaktadır. Dış cephesi kahve rengi ve krem rengi dış cephe boyası ile boyanmış olup mantolaması yapılmıştır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama, bina sahanlık alanları ve merdiven basamakları mermer kaplı olup bina içerisinde asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Bina içi açık renk boyalıdır. 
Ulaşım: İzmit merkezden D-100 
Karayolu İstanbul - İzmit Yolu üzerinden Tuzla istikametinde düz devam edilir. Gebze Center Avm ye varıldığında sola, sahil istikametinde dönülür. Anibal Caddesine devam edilir ve cadde sonunda sağa dönülür. 1.5 km düz devam ederek sağ kolda konumlu olan taşınmaza ulaşım sağlanmış olunur. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezine yakın olup doluluk/boşluk oranının orta seviyede olduğu, düzenli site yapılaşmaları ile apartman tarzı yapılaşmaların bir arada bulunduğu, kısmen inşaların da mevcut olduğu şehrin yerleşim bölgesidir. Genellikle konut yapılaşmalarının, eğitim- park, dini sağlık alanlarıın, sosyal ve kültürel donatıların, sanayi alanlarının bulunduğu bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde Gebze Center, Tübitak Gebze Yerleşkesi, Osman Hamdi Bey Müzesi bulunmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölgede teknik altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadeleri tamdır. Bölgede konumlu bulunan ana yapılar çoğunlukla 1-25 yaş aralığında olup yapılaşma hızının orta düzeyde olduğu bir bölgedir. Bölgede konut alanları yoğunluk göstermektedir. Taşınmazın konumlu bulunduğu sokak üzerinde genellikle konut amaçlı kullanılan yapılar yer almaktadır. Bölge, yüksek ve orta gelir sınıfının tercih ettiği bir bölgedir.

Not: 13.01.2016 tarihli yapı kullanım izni(iskanı) ve  30.01.2014 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.