0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gebze Arapçeşme Mahallesinde Hisseli 95 m2 Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 95m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
11603
Metre Kare:
95m2
Ada:
3588
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
95/287
TAKS:
0.4
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Arapçeşme Mahallesi, Dr. İbrahim Karagöz Caddesi, 1055. Sokak 3588 ada 6 parseldir

Açıklama

Ulaşım: Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Arapçeşme Mahallesi, Dr. İbrahim Karagöz Caddesi, 1055. Sokak üzerinde yer alan 287 m² yüzölçümlü 3588 ada 6 parseldir. Taşınmaza ulaşım E-5 çevreyolu üzerinden yapılmaktadır. Gebze Center sapağından Gebze içine kadar ilerlenerek İlyasbey Caddesi üzerinden yapılır. Işıklardan sağa Yeni Bağdat Caddesi`ne ardından 400 m. kadar sonra sola Dr. İbrahim Karagöz Caddesi`ne 150 m. sonra sağa 1055. sokağa girilir. Taşınmazlar bu sokak üzerinde sağ koldadır. Taşınmazın bulunduğu bölge Gebze merkeze, ana aks olan Yeni Bağdat Caddesi`ne yakın genel olarak konut tercihi bulunan bir bölgedir. Ulaşım imkanları iyi altyapı tamdır. Taşınmazın yer aldığı bölgede ara sokakların tamamına yakını konut kullanımda olup 3-4 katlı yeni binalar ve 2-3 katlı müstakil apartmanlardan oluşmaktadır. Bölgenin belediyeye ve ana yollara yakın kısımlarında zemin katlarda ticari kullanım da mevcuttur.

Özellikler: Taşınmaz, Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Arapçeşme Mahallesi içerisinde bulunmaktadır. Parsel az eğimli arazi üzerinde dikdörtgene yakın geometrik yapıdadır. 6 parselin kuzey cephedeki 1055. sokağa yaklaşık 13.50 m. cephesi bulunmakta olup derinlik yaklaşık 21 m.dir.  Parsel 287m2 olup 95/287 hissesi satılıktırVAKIF HİSSESİ (95/287) 3. hissedar satışıyla ilgili ayrıca görüşülmesi gerekmektedir. 

Not: Yapılaşma şartları ayrık nizam 3 kat Konut Alanı TAKS:0,40  çekme mesafeleri yoldan 5 m. komşudan 3’tür. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.