1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Derince Tahtalı Mahallesi'nde 2699 m2 Tarla

Sahibinden 2699m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18038
Metre Kare 2699m2
Ada 182
Parsel 20
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tahtalı Mahallesi 182 Ada 20 Parsel, 41900 Derince/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Kocaeli Derince Tahtalı Mahallesi'nde ( Tapuda Terziler Mahallesi'nde) yer alan 2699 m2 TARLA vasıflı 182 Ada 20 Parseldir. Parsel dikdörtgen formda olup, bir kenarının kadastral yola cephesi vardır. KAKS:0.20  2 Katlı yapı yapılabilir. Bölgede susuz tarım ve hayvansal faaliyetler yapılmaktadır. 

Ulaşım: Köye 750 metre, Kocaeli Üniversitesi'ne 13 km, Kuzey Marmara Otoyolu'na 9 km, Cebeci Plajına 22 km mesafededir. 

Not: Güncel yapılaşma durumunu ilgili belediyesinde öğrenebilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.