COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Derince Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde 6+1 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 6 + 1 251m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15389
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 251m2
Ada 2962
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 12/11/2007
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Sultan Mahallesi, Osman Gazi Sokak, No:77, Kat:2 Daire:3 Derince / KOCAELİ.

Açıklama

Özellik: 3 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz onaylı mimari projesine göre bina girişine göre sol cephede (sokak üzerinden binaya bakıldığında) 2. katta 3 adet oda, 1 adet kömürlük, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden, çatı piyesinde ise 3 oda, 1 banyo ve 1 teras hacimlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık yasal brüt toplam 224 m² kullanım alanına sahiptir. Normal katta 146 m², çatı arası piyesi ise 78 m² alanlıdır. Ayrıca çatı piyesinde brüt kullanım alanına dahil edilmeyen 27 m2 lik teras alanı mevcuttur. Yasal olarak 224 m2 kullanım alanı vardır, terasla birlikte kullanım alanı 251 m2 'dir.

Mimari projeye göre ana taşınmaz zemin + 2 normal kat+ çatı piyesi olmak üzere, toplam 3 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün onaylı mimari projesine göre zemin katında ve diğer normal katlarda 1' er adet daire bulunmaktadır. Buna göre ana gayrimenkulde toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve mahallinde zemin kattan ve kuzey yönden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz; Kocaeli ili, Derince ilçesi, Fatih Sultan Mahallesi, Osman Gazi Sokak, No:77, Kat:2 Daire:3 posta adresinde bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Ertuğrul Gazi Bulvarı bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçlarının da güzergahındaki Engin Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz Osman Gazi Sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde orta yoğunlukta yapılaşma yoğunluğu mevcuttur. Bölgede eski ve yeni yapılar eşit yoğunlukta olup, yapılar genellikle 2-3 katlı yapılardır. Bölgedeki doluluk oranı %80-90 aralığındadır.

Not: 12/11/2007 tarihli yapı ruhsatı ve 28/08/2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.(ı, 3 no.lu bağımsı bölüme ait kısmi yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır bilgisi şifahi olarak öğrenilmiştir)3 nolu kömürlük eklentisi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.