0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Çenedağ Mahallesi'nde 150 m2 Dubleks Daire (Z-211)

Bankadan 4 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18992
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
150m2
Ada:
2647
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
04.11.2019
Ruhsat Tarihi:
19.12.2016
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 6
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli İli, Derince İlçesi, Çenedağ Mahallesi, Nallı Sokak , No:6, Daire:1

Açıklama

Özellikler: 1 no.lu bağımsız bölüm, bodrum + zemin katta, bina girişine göre sağ konumlu ters dubleks meskendir. Brüt bodrum kat 67 m2, zemin katı 83 m2, teras 10 m2 alanda 2 antre, mutfak, 2 banyo, tuvalet, salon, 4 oda ve 2 balkon, teras bölümlüdür. Zeminler; mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerinde seramik, antre, salon ve odalarda laminat parke kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri plastik boyalı, banyo ve tuvalette seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda duşa kabin bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar laminat ve tezgah mermerdir. Bağımsız bölümde ısınma, kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Binanın girişi projesine uygun olarak bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkânı bulunan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Nato Caddesi ne yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut/işyeri amaçlı ve bodrum + zemin + 3 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Nato Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Esentepe Camii olarak ifade edilebilir.

Not: Taşınmazın 04.11.2019 tarihli iskan belgesi ve 19.12.2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Satış bedelinin %6' sı oranında teminat bedeli bankanın hesabına yatırıldıktan sonra ihale başlayacak, sistem üzerinden teklif verilecektir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.