1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Çayırova Özgürlük Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 134m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15359
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 134m2
Ada 2033
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 20/11/2017
Ruhsat Tarihi 26/02/2015
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Özgürlük Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, No:147, D:6 Çayırova/KOCAELİ

Açıklama

Özellik: 6 nolu taşınmaz binanın 3. normal katında bina girişine göre arka cephede konumludur. Taşınmaz 2 oda, salon, banyo, wc, mutfak, antre, kapalı balkon, 2 adet açık balkon hacimlerinden ibaret 134 m2 kullanım alanına sahiptir. Bina girişi zemin kattan Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli İli, Çayırova İlçesi, Özgürlük Mahallesi sınırları dahilinde yer alan 2033 ada 22 nolu parsel üzerinde yer alan binada konumlu 6 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaza ulaşım bölgenin önemli ulaşım arterlerinden biri olan Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma ile rahat olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlandığı bölge genellikle zemin katları işyeri, normal katları mesken amaçlı olarak kullanılan 4-5 katlı binaların yoğunlukta olduğu bölgedir. Taşınmaza çok yakın konumda Çayırova Belediyesi mevcuttur. Bölge genel olarak konut bölgesi olarak kesafet kazanmıştır. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, şeklinde ticari alanlar bulunmaktadır.

Not: 26/02/2015 tarihli yeni yapı ruhsatı, 16/10/2017 tarihli isim değişikliği ruhsatı ve 20/11/2017 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Akse Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.