Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kocaeli Çayırova Özgürlük Mahallesinde 195 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 195m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11584
Ada 1386
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kocaeli Çayırova Özgürlük Mahallesinde 236. sk. no:2 Mustafa Birlik Apt. Daire 2A

Kocaeli Çayırova Özgürlük Mahallesinde 195 m2 Depolu Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Çayırova Semt Polikliniğinin de üzerinde yer aldığı Uğur Mumcu Caddesi`nden güney istikametinde gidilirken, Semt Polikliğini geçildikten yaklaşık 200m sonra sola, 2305. sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde 150m ilerlenerek sola, 236. sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda, 2 kapı numaralı binada yer almaktadır. 

Özellikler: Konu 3 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, binanın bodrum ve zemin katlarında, bina girişine göre sol tarafta konumlu ve iki yöne (batı ve güney) cephelidir. Taşınmaz bodrum katta brüt 181 m² kullanım alanlı depo ve WC hacimleri ile zemin katta brüt 14 m² kullanım alanlı işyeri hacmi olmak üzere toplam brüt 195 m² kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır. Taşınmazın projesine göre zemin kattaki sokak cephesi yaklaşık 5 m, bodrum kattaki sokak cephesi ise toplam yaklaşık 21 mdir. Konu taşınmazın bulunduğu arsadaki kot farkından dolayı bodrum katı yol ile hemzemindir. Zemin katı ise yol kotu üstünde kalmaktadır. Dışarıdan görüldüğü kadarıyla dış cephe doğramaları alüminyum olup bodrum katta demir korkulukları olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz halihazırda hırdavat ürünleri satıcısı tarafından kullanılmaktadır. Taşınmazın vaziyet planına ve mimari projesine göre yerindeki konumu tespit edilmiş, ancak içerisine girilemediğinden mimari projesine uygunluğu ile ilgili herhangi bir tespit yapılamamış, yanı sıra iç malzeme ve isçiliklerin vasat olduğu kabul edilmiştir.

Taşınmazın yer aldığı bina 507 m² yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 1386 ada 29 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas tarzda ve ayrık nizamda inşa edilmiştir. Bina projesine göre bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katı olmak üzere 6 katlıdır. Binanın bodrum katında zemin kattaki dükkana ait depo, zemin katta 1 adet bodrum kat depolu dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi, 1 ve 2. normal katların her birinde 2 şer adet mesken, 3.normal ve çatı katlarında 3 adet dubleks mesken olmak üzere toplamda 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine göre ve mahallinde zemin kat seviyesinden, 236. Sokak üzerinden ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı, dış kapısı camlı çelik, kat holleri mermer, duvarları plastik boyalıdır.

Not: 14/08/2017 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.