1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Başiskele Korkmaz Sitesi'nde 280 m2 Depo

Bankadan 280m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18598
Metre Kare 280m2
Ada 289
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 22.05.2007

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mahallesi Ebru Sokak Korkmaz Sitesi Blok Adı: A Giriş No: 2/1 Kat No: -1 Daire No: 1 41090 Başiskele/Kocaeli

Uzman Görüşü

Taşınmazın yer aldığı bölgede ulaşım ve altyapı sorunu olmaması, ana arterlere ve sosyal donatılara yakın konumda olması ve 280 m2 geniş kullanım alanına sahip olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu depo; a-blok, zemin katta tek bağımsız bölüm olarak konumlanmaktadır. Projesinde ve yerinde brüt 280 m2 alanlı olup depo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemede taşınmazı su bastığı görülmüştür. Halihazırda çok sayıda su kaçağı mevcut olup, tesisatın komple elden geçmesi gerekmektedir. Ayrıca su baskını nedeniyle alçı ve sıvalarda dökülmeler mevcuttur. Halihazırda bakımsız ve kullanılamaz durumda olan taşınmaz için kapsamlı tadilat gerekmektedir.

Taşınmazın yer aldığı Korkmaz sitesi; a-b-c-d blok olarak tescil edilmiş 4 bloktan meydana gelmektedir. Siteye ait parsel içinde çözümlenmiş açık otopark alanı mevcuttur. Bina girişi zemin kattan, Ebru Sokak’tan verilmiştir.

Not: Taşınmazın 22.05.2007 tarihli yapı ruhsatı vardır. Askeri güvenlik bölgesinde bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.