COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırşehir Hirfanlı İmarlı Hemen Tapulu Arsa

NEF 155m2

Özellikler

Satıcı NEF
Tapu no 11779
Metre Kare 155m2
Ada 183
Parsel 22
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.25
Emsal 0.50

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Kırşehir İli Kaman İlçesi Benzer Mahallesi 183 ada 22 Parsel

Açıklama

Özellikler: Kızılırmak üzerinde yer alan ve Türkiye'nin en büyük 3. baraj gölü olan Hirfanlı Gölü'ne 1 km cephesi olan Nef City 82, 200 km yarıçapında yer alan 12.461.288 kişiye araba ile 1 saat 30 dakikada ulaşım imkanı sunan bölgenin günübirlik lokasyonlarından biridir. Projenin bulunduğu Hirfanlı bölgesine otoyol aracılığıyla karadan, çevre illerdeki havaalanlarıyla havadan ve tren yolculuğuyla ulaşmak mümkün. Yaz, Kültür ve Sağlık turizmi bakımından turizm destinasyonu olarak ilgi gören bir bölge. 

Nef City 82 master planı bugünden açıklanmıştır. Satılan konut imarlı arsalar 1/1000 'lik imar planına dahildir ve tapusu anında teslim edilecektir. Projenin planlanması ve çizilmesi bitirilmiş olup sözleşme gereği satın alınan arsa üzerine yaptırılacak olan konutların belirlenmiş konsepte uygun olarak yapılması beklenmektedir. Planlanan ve imara uygun evler 2 kat yükseliğinde toplamda 3 katlı olarak inşa edilmek zorundadır. Master planda bulunan ve projede olması planlanan imarı alınmış tesisler; yollar,peyzaj alanları, spor tesisleri, turizm tesisleri, çocuk oyun alanları, sağlık merkezleri, eğitim alanları, termal tesisler, etkinlik alanları, ticari alanlar, günübirlik tesisler, idari hizmet alanları, hızlı tren ile ulaşım kolaylığı. 

İmar durumu: Kırşehir İl Özel İdaresine ait alan içerisinde yer almaktadır.Konut alanlarında; TAKS: 0.25, E: 0.50 değerine sahip Yençok: 6.50 m yapılanma koşulu belirlenmiştir.

Projede 1.200 adet konut imarlı parsel 7.500 hisseli tapu olup satışının %30'u tamamlandığında, Proje sahibi yolların inşasına başlayacak olup, satış oranı %70'e ulaştığında site ortak alanları, plaj, peyzaj alanları gibi ortak alanlar yapılacaktır.

Projenin içinde;

-Dünyaca ünlü oteller
-Restoranlar
-Spor sahaları
-Eğitim merkezleri
-Açık hava konser alanları
-Termal gölet
-Macera parkuru
-Organik bahçe
-Çocuk oyun alanları
-Festival alanı
-Binicilik alanı
-Su sporları
-Alışveriş meydanı
-Golf sahası
-Plajlar
-Deniz sahnesi
-Balıkçılık alanı gibi sosyal tesisler bulunması planlanmaktadır.

Nef'in patentli buluşu Foldhome, Nef City 82'de hayat bulacak. Arsanızın içinde olmayan onlarca farklı Foldhome'lar artık Nef City 82'de evinizin bir parçası. Dilediğiniz zaman kiralayarak kullanabileceğiniz, her biri dünyaca ünlü farklı bir tasarımcının imzasını taşıyan kişiye özel alanlar Nef City 82'de sizi bekliyor olacak. 

Ödeme Seçeneği: Parsel 782 m2 olup satılık olan 1/5 hissesine 155 m2 'ye tekabül etmektedir. 14.721.-TL peşinat ile 49 ay vadeli olarak 49.071 TL'ye alma imkanı bulunmaktadır. Hisseli satışlarda 15 gün boyunca kalan diğer hisseler satışa kapatılacaktır.

Tapu devri tamamlandığında hizmet bedeli iadesi yapılacaktır.

Hisseli satışlarda 15 gün boyunca kalan diğer hisseler satışa kapatılacaktır.

Dilerseniz taşınmazın parselin tamamını 202.419-TL olarak satın alabilirsiniz. 

Fiyatlara KDV dahildir.