COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırşehir Çiçekdağı Yeni Mahallesinde 70 m2 Dükkan

Bankadan 70m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12414
Metre Kare 70m2
Ada 1305
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİ Mah. ATATÜRK Cad. ASMA APT. Sit. ASMA APT. Apt. No: 65 ÇİÇEKDAĞI / KIRŞEHİR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: 2 nolu taşınmaz zemin katta dükkan vasıflı olup 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 630 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda 
betonarme karkas yapı tarzında zemin + 5 normal katlı olarak inşa edilmiş binadır. Ana gayrimenkulün zemin katında 1 adet mesken, su deposu ve 2 adet dükkan bulunmaktadır. 1. 5. normal katların her birinde 2 'şer adet mesken olmak üzere 11 adet mesken ve 2 adet dükkan olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi, merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın dış cephe kaplama üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Ulaşım için olarak Çiçekdağı meydanı üzerinden Atatürk caddesi istikametinden 700 m 
ilerlenir ve sol kol üzerinde bulunan Asma apt. ye ulaşılır. Konum olarak iyi durumda olup merkezi yerlere yakın ve ulaşımı kolaydır. Bölgede altyapı hizmetleri tamamlanmış olup taşınmaz altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Not:
27/02/2015 tarihli Yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.