COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Vize Evren Mahallesinde 65 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 65m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11938
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 65m2
Ada 353
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Evren Mahallesi, Yeni Sokak, Topçuoğlu Apartmanı No:8, K: Bodrum D:1 Vize/Kırklareli

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Kırklareli ili, Vize ilçesi, Evren Mahallesi, Yeni Sokak, Topçuoğlu Apartmanı No:8, K: Bodrum D:1 posta adresinde yer almakta olup, Vize Belediyesi önünden doğu yönünde Atatürk Caddesi ile yaklaşık 90 m devam edilir ve sağ kola dönülür. Aynı cadde ile yaklaşık 500 m daha devam edilir sonra sol koldan girilir ve Atatürk Caddesi ile yaklaşık 375 m devam edilir ardından sola Yeni Sokağa dönülür yaklaşık 60 m devam edilir ve sağ kolda ana gayrimenkule ulaşılmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkul girişine göre sol kolda, arka cephede, bodrum katta konumlu 1 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz projede 65 m2 brüt alanlı olup, antre, mutfak, salon, 2 oda, banyo, wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaza 20 m2’lik teras alanı ilavesi yapılmıştır. Giriş kapısı çelik, pencere doğramaları PVC’dir. 
Ana gayrimenkul 713,44 m2 yüzölçüme sahip bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşan betonarme binadır. Ana gayrimenkulde bodrum katta; 1,2 bağımsız bölüm nolu meskenler, kazan dairesi, kapıcı dairesi, sığınak, zemin katta; 3,4,5 bağımsız bölüm nolu meskenler, 18 bağımsız bölüm nolu iş yeri ve normal katların her birinde 4'er adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplamda 18 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Ana gayrimenkulün girişi binaya Yeni Sokak üzerinden bakıldığında sol yan cepheden kuzey cepheden, zemin kattan demir kapı ile sağlanmaktadır. Girişinde merdiven basamaklarında yerler mermer kaplama, sahanlıklarda yerler seramik duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır. Ana gayrimenkul merkezi sistem ile ısınmaktadır yaklaşık 10 yaşındadır.