COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Pehlivanköy Akarca Köyünde 3 Dönüm Tarla

Bankadan 3100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12646
Metre Kare 3100m2
Pafta 6
Ada 0
Parsel 1108
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kırklareli İli, Pehlivanköy ilçesi, Akarca Köyü, Kurugöller Mevki. 1108 Parsel.

Kırklareli Pehlivanköy Akarca Köyünde 3 Dönüm Tarla

Açıklama

Özellikler: Kırklareli İli, Pehlivanköy İlçesi, Akarca Köyü, Kurugöller Mevkiinde konumlu olan 3.100,00 m² yüz ölçümü büyüklüğüne sahip 1108 nolu tarla vasıflı parseldir. Trakya Alt Bölgesi Ergene Havzası Revizyon Çevre Düzeni Planı kapsamında Yer altı suyu besleme alanı ve tarım alanı içerisinde kaldığı öğrenilmiştir. Taşınmaz imar planı dışında yer almakta ve tarla vasıflıdır. 1108 parsel nolu parselin güney kadastral yola yönde yaklaşık 24 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz plansız alanda ve Köy Yerleşik Alanı dışında konumludur. Koruma alanı içerisinde kalmamaktadır. Tarıma elverişli toprak yapısına sahiptirler. Taşınmaz hafif kumlu verimli toprak yapısına sahiptir. Bölgede aktif olarak genellikle çeltik, buğday, ayçiçeği ve mısır tarımı yapılmaktadır. 1108 nolu parsel kuru tarım için uygundur. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel ile komşu parseller arasında sınırları belirleyen herhangi bir unsur bulunmamakla birlikte sürüm şekline bağlı olarak, sınırları doğal olarak belirginleşmiştir.
Ulaşım: Pehlivanköy İlçesinden güney yönde Uzunköprü İlçesi`ne doğru ilerlendiğinde yaklaşık 1.5 km sonra sola Akarca Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 1 km sonra Akarca Köyüne varılır. 1108 parsel Akarca Köyü nün kuş uçuşu yaklaşık 2.2 km güneyinde Kurugöller Mevkidedir.
Not: 1/100000 ölçekli Trakya Alt Bölgesi Ergene Havzası Revizyon Çevre Düzeni Planı kapsamında Yeraltı Suyu Besleme Alanı ve Tarım Alanı içerisinde kalmaktadır.