0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkezde Karacaibrahim Mahallesi'nde 37m2 Depo

Bankadan 37m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17392
Metre Kare:
37m2
Ada:
278
Parsel:
110
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
02/04/2015

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacaibrahim Mah. Işıklar Cad. No:23/5 Merkez/Kırklareli

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, yakın çevresinde Atatürk ilkokulu,  Şehitlik, Kırklareli il Özel idaresi , Şehit Astsubay Göktan Özipek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi sosyal donatı alanlarının bulunması, teknik alt yapıların tamamlanmış olması, ulaşımın toplu taşıma araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanabilmesi avanyajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı depo nitelikli taşınmaz projesine göre binanın bodrum katında konumda olup girişine göre sol tarafta konumdadır.  Bina girişinden bağımsız parsel sınırları içinden sağlanan ayrı bir girişe sahip olup bir zemin seviyesine göre -1,50 kodda yer almaktadır. Bina dışına cepheli herhangi bir vitrini bulunmamaktadır. Projesine göre 37 m2 kullanım alanlı tasarlanmıştır. 

Gayrimenkul 366.40 metre² yüzölçümlü 278 ada 110 parsel numaralı arsa üzerinde ayrık nizam da üç yapı sınıfında ve  karkas yapı tarzında inşa edilmiştir ,projesine göre bodrum zemin ve üç normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Bina bodrum katta enerji odası , depo amaçlı bağımsız bölüm , kapalı otopark zemin katta bina girişine 1 adet mesken normal katların her birinde 1 adet mesken olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi binanın güney batı cephesinde ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı olup ana taşınmazda doğal gaz var asansör sistemi mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Kırklareli ili Merkez ilçesi Karacaİbrahim Mahallesi Işıklar Caddesi Erdemli Apartmanı no 23/5 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Atatürk İlkokulu'nun yanındaki Işıklar Caddesi üzerinde kuzey doğu yönünde gidildiğinde değerleme konusu taşınmaz 150 metre ileride sağa parselde konumludur.  Taşınmazın yakın çevresinde Atatürk ilkokulu,  Şehitlik, Kırklareli il Özel idaresi , Şehit Astsubay Göktan Özipek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile konu taşınmazda benzer nitelikli 5 6 katlı konut amaçlı kullanılan yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede teknik alt yapıları tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanmaktadır. 

Not: 02/04/2015 tarihli yenileme ruhsatı vardır. Taşınmazın iskan belgesi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.