COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Yapraklı Mahallesi 100 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12175
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 153
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B Blok 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akalar Mahallesi, Dilber Sokak, No:16/B, B Blok, Kat:3, Daire:11 Merkez/Kırklareli

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Kırklareli merkezi olarak kabul edilen Vilayet Meydanına 1 km yakınlıkta, cami ve tüm okullara yürüme mesafesinde, otopark ve asansörlü, 3 oda salon 110.00 m2, SİTE İÇİ SON KAT DAİRE
Özellikler: Meskenin ana taşınmazı 575.46 m2 yüz ölçüme sahip 153 ada, 41 parsel üzerinde, betonarme karkas yapı türünde, A ve B Blok şeklinde, bodrum + zemin ve 3 normal kat olmak üzere, toplam 6 kat olarak inşa edilmiştir. Rapora konu taşınmaz, B Blok 3. katta konumlu 11 bağımsız bölüm nolu konuttur. A Blok girişi bodrum kattan, kuzeydoğu yönünden ve Dilber Sokak üzerinden, Taşınmazın konumlu olduğu B Blok girişi zemin kat seviyesinden, kuzeydoğu yönünden ve Dilber Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Bina girişi, merdiven basamakları ve kat sahanlığı, dışarıdan

değerleme yapıldığı için görülememiştir. Mimari projesine göre, A Blok bodrum katta 9 nolu depo, B Blok bodrum katta sığınak bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı B Blok Zemin katta 1, 2 ve 3 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. Normal katta 4, 5 ve 6 bağımsız bölüm numaralı meskenler ; 2. Normal katta 7,8 ve 9 bağımsız bölüm numaralı meskenler ; 3. Normal katta 10, 11 ve 12 bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır. B Blokta tamamı mesken nitelikli toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yapı ruhsatında ve mahallinde bina kapısına kadar doğalgaz hattının getirildiği görülmüş, değerleme çalışması dışarıdan yapıldığı için meskenin ısınma sistemi belirlenememiştir. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden Tırnova Caddesi referans alınarak sağlanır. Kırklareli Şevket Dingiloğlu Parkının kuzeybatısında bulunan döner kavşaktan Tırnova Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra, sola Adem Geçidi Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 145 metre ilerledikten sonra gelinen yol ayrımından Dilber Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde kuzeybatı istikametinde 50 m devam edildiğinde, sokağın sol tarafında konumlu olan taşınmazın yer aldığı 16/B kapı nolu binaya ulaşılır. Taşınmaz Kırklareli merkezi olarak kabul edilen Vilayet Meydanı'na 1000 m uzaklıkta olup yakın çevresinde çoğunluğu 3­-4 katlı apartman tarzında, konut nitelikli bağımsız bölümleri ihtiva eden taşınmazlar, Ahmet Mithat Ortaokulu, Hamzababa Camii, Tevfik Fikret Ortaokulu ve Doğan Işıkalp İlkokulu bulunmaktadır. Bölgede her türlü altyapı hizmeti mevcut, taşınmazın bulunduğu parselin bu hizmetlerden istifadesi tamdır. Özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşım fevkalade kolaydır.
Not: : 26/01/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.