COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Karacaibrahim Mahallesi'nde 143 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 143m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16878
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 143m2
Ada 277
Parsel 76
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 15/11/2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacaibrahim Mahallesi Işıklar Caddesi Tuna Apartmanı No:4/1 Kat:4 Daire:13 Merkez/Kırklareli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 4. kat 13 nolu bağımsız bölüm, kat irtifakına esas mimari projesine göre 3. normal katta, bina girişine göre sağ ön ve yan cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesinde 4 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre, duş, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 143 m2 daire kullanım alanına sahiptir.

Taşınmazın içinde yer aldığı 4/1 dış kapı numaralı bina tek bloktan oluşmaktadır. Ana taşınmaz 414,22 m2 arsa içinde betonarme karkas sistemde bitişik nizamda bodrum+zemin+4 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak ve 16 numaralı dükkan deposu, zemin katında bina girişi, 16 numaralı dükkan ve 1,2,3 numaralı daireler, 1. katında 4,5,6 numaralı daireler, 2. katında 7,8,9 numaralı daireler 3. katında 10,11,12 numaralı daireler, 4. katında 13,14,15 numaralı daireler olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 4. kattaki 14 numaralı bağımsız bölüm çatı arası piyesli meskendir. Binaya giriş kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama, trabzanları ise krom doğramadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina asansörlü olup, ana giriş zemin kattan site içinden Işıklar Caddesi cephesinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Kırklareli iline Pınarhisar ilçesi üzerinden Kurtuluş Caddesi boyunca giriş yapılır. Yaklaşık 200m sonra sola Işıklar Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 110 metre sonra sağ kolda gayrimenkule ulaşılır. 

Not: 15.11.2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.