COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Lüleburgaz Yılmaz Mahallesi Çarşı Konaklarında 406 m2 İşyeri

Bankadan 406m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12090
Metre Kare 406m2
Ada 236
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm C Blok 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yılmaz Mahallesi, Nalbant 2.Sokak, Çarşı Konakları, C Blok, No:7C, Kat:Zemin, İşyeri:1 Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellik:  1 bağımsız bölüm numaralı depolu işyeri: Binanın zemin katında, bina girişine göre sol tarafta kalmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre bodrum katta: tek mahal depo hacminden ibaret olup yaklaşık 228,00 m2 alanlı, zemin katta: tek mahal işyeri hacminden ibaret olup yaklaşık 178,00 m2 alanlıdır. Taşınmaz toplamda yaklaşık 406,00 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın yerinde yapılan incelemeler sırasında, kat irtifak projesine göre, işyeri girişinden bakıldığı zaman sağdan duvar içerisindeki ‘’F7’’ aksındaki taşıyı kolonun 90 derece döndürüldüğü tespit edilmiştir. Ancak incelenen statik projesine göre ‘’F7’’ aksında bulunan taşıyıcı kolonun mevcut durum ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Dışarıdan yapılan tespitlerde taşınmazın giriş kapısı ve camekanları alüminyum doğramadır. Zeminleri ise tüm hacimlerde seramik kaplama, tavanları ve duvarları ise: boyalı ve kartonpiyersizdir. Taşınmaz halihazırda boş durumda olup, kullanılmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Pınarhisar istikametinden Lüleburgaz’a giriş yapıldıktan sonra, Turgutbey Caddesi üzerinde yaklaşık olarak 200 m kadar gidildikten sonra, sağ kolda kalan Değirmen Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık olarak 660 m kadar gidildikten sonra karşı tarafta kalan köşe parsel konumundaki değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle zemin katları işyeri, normal katları ise konut amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin 3 ila 4 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar 200 m mesafeden karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Değirmen Caddesine yakın konumlu olması ulaşımda rahatlık  yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler: 80.Yıl Ortaokulu, Atatürk Anadolu Lisesi ve Okan Deniz un Fabrikası olarak ifade edilebilir.

Not: 08/05/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.