Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Kırklareli Lüleburgaz Özerler Mahallesinde 185 m2 Dükkan

Bankadan 185m2

Özellikler

Tapu no 5983
Pafta 3OL1C3
Ada 207
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Özerler Mah. Turgutbey cad. Şirin 1 Sok. No:4/A Zemin Kat No:1 Lüleburgaz/Kırklareli

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana ulaşım yollarından olan Turgutbey Caddesi üzerinde güney istikametinde ilerlerken yaklaşık 1000 metre sonra sola Şirin 1. Sokağa dönülür. Taşınmazın yer aldığı bina yaklaşık 25 metre sonra sağ tarafta yer almaktadır. Bölgede imar yapılaşması tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım konumu itibari ile yaya olarak rahatlıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın ilçe merkezinde olması nedeni ile ulaşım yaya olarak rahatlıkla sağlanmaktadır.

Özellikler: İşyeri binanın zemin ve asma katlarında bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katta brüt 120 m² kullanım alanlı işyeri hacminden, asma katta 65 m² kullanım alanlı işyeri hacminden oluşmak üzere toplam brüt 185 m² kullanım alanına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Taşınmazın Şirin Sokağa yaklaşık 4 metre cephesi bulunmaktadır. Yerinde ancak dışarıdan yapılan incelemelerde taşınmazın iç mekan zemini ve duvarları 1 metre kadar seramik, üzeri plastik boyalı tavan plastik boyalıdır. Bina; 277 m² yüzölçümü büyüklüğüne sahip 207 ada 2 parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir.

 Konu taşınmazın yer aldığı bina; zemin, asma ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Projesine göre binanın zemin katında bina girişi, 2 adet iş yeri; asma katında zemin kattaki işyerlerine ait mahaller; 1. normal katında 1 adet daire; 2, 3 ve 4. normal katlarında ise her birinde ikişer adet daire olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri seramik ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi ısı klasik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma doğalgaz kombi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. 

Turgutbey Caddesi Lüleburgaz İlçesinin ticari hareketlilik bakımından yoğun olduğu ve yaya trafiğinin aktif olarak bulunduğu caddedir. Cadde üzerinde akaryakıt istasyonu, otel, cami ve ticari işletmeler bulunmaktadır. Taşınmaz Lüleburgaz Belediyesine 300 metre mesafededir. 16/07/1996 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. (İskan)