1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Demirköy Deniz Mahallesi'nde 77 m2 Depo

Bankadan 77m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17067
Metre Kare 77m2
Ada 114
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Deniz Mahallesi Ceviz Sokak No: 22A K:BODRUM BB:1 İğneada/Demirköy Kırklareli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1 bağımsız bölüm nolu depo, ana gayrimenkulün bodrum katında yer almaktadır. Konu taşınmaz projesine göre bodrum katta tek hacimden oluşmakta olup yaklaşık 77 m2 alanlıdır. Taşınmazın giriş kapısı demir doğrama olup, pencereler Pvc dir. Taşınmazın ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Taşınmazın Ceviz Sokağa yaklaşık 7 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DEPO'dur.

Taşınmazın bulunduğu 114 ada, 12 parsel 231 m2 alanlı parsel üzerinde bodrum+zemin+3 normal kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkülde bodrum katta 1 bağımsız bölüm nolu depo, zemin katta: 2,3  bağ. böl. nolu meskenler ve normal katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere ana gayrimenkülde toplam 9 bağ. böl. bulunmaktadır. Taşınmazın bulundurğu ana gayrimenkülün girişi zemin kattan binaya Ceviz Sokak üzerinden bakıldığında, sağ yan cepheden, batı yönden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir olup, girişte yerler ve sahanlıklar seramik, merdiven basamakları mermer kaplamadır. merdicen korkulukları alüminyum doğramadır. Duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır.

Ulaşım: Demirköy istikametinden İğneada'ya , İğneada yolu ile girilir 240 m sonra sol kola Yeni Evler Caddesi'ne dönülür yaklaşık 400 m sonra sol kola İğneada Bucağı Yolu'na dönülür 200 m sonra sağ kola Ceviz Sokağa dönülür yaklaşık 200 m sonra sağ kolda ana gayrimenküle ulaşılır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.