1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Babaeski Karacaoğlan Mahallesinde 9580 m2 Tarla

Bankadan 9580m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13731
Metre Kare 9580m2
Ada 104
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırklareli İli, Babaeski İlçesi, Karacaoğlan Köyü, Kartal Tepe Mevkii 104 Ada 7 Parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kırklareli İli, Babaeski İlçesi, Karacaoğlan Köyü 104 ada 7 parsel 9580,88 m2 alanlı Karta Tepe Mevkiinde yer alan tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz parselin topografik yapısı az eğimli, geometrik yapısı dikdörtgene yakın, toprak yapısı kumsaldır. Taşınmaz parselin doğusunda kadastral yol bulunmakta olup sulama imkanı parselin 110 m. uzaklıkta doğu cephesinde yer alan sulama kanalından sağlanmaktadır. Taşınmaz üzerinde buğday ekilidir. 
Ulaşım: Taşınmaz parsel Karacaoğlan 
Köyünün 3,4 km kuzeydoğusunda Kartal Tepe Mevkiinde yer almaktadır. Taşınmaz parselin doğusunda kadastral yol bulunmaktadır. Taşınmaz parselin ulaşım imkanları özel vesaitlerle tarla yollarından sağlanmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.