COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Yanşihan Yenişehir Mahallesinde 117 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 117m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12005
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 117m2
Ada 354
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yenişehir Mahallesi, 258 Sokak, No:30, Kat:1, Daire: 1, Yahşihan/KIRIKKALE

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza,Kazım Karabekir Caddesi üzerinde kuzey yönünde ilerlerken sağa ayrılan 258 Sokak üzerinden ulaşılabilir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmaz, Kırıkkale'nin yeni yerleşim bölgelerinden birinde ve merkezi konumundaki bir yerde bulunmaktadır. Yakın çevresinde,Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü, Yenişehir Ortaokulu ve benzer nitelikte 5-6 katlı binalar bulunmaktadır. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmiştir. Doluluk oranı % 95 dolaylarındadır.
Özellikler: Taşınmaz bağımsız bölüm, 258 Sokağa bakan bina girişine göre ön tarafta ve 1.katta yer almaktadır. Taşınmaz brüt 117 m2 yapı inşaat alanlı olup 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol, antre, kiler ve 1 balkondan oluşmaktadır. Mutfak,hol ve balkon zeminleri seramik, salon ve öteki oda zeminleri şap betonu, duvarları saten boyalı ve tavanları karton piyeslidir. Mutfakta, tezgah ve mutfak dolapları bulunmamaktadır. Banyo ve wc’de zeminler ve duvarlar tavana kadar seramik kaplı olup vitrifiyeler bulunmamaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları amerikan panel, pencere ve balkon doğramaları PVC ve ısıcamlıdır. Kat kaloriferi sistemi döşeli olup kombi ve radyatörleri takılı değildir. 
Taşınmazın içinde yer aldığı ana taşınmaz; Kırıkkale İli, Yahşihan İlçesi, Merkez Mahallesi, 354 ada, 7 parsel sayılı, 566 m2 yüzölçümlü arsa ve üzerine betonarme karkas olarak, bitişik düzende yapılmış 7 katlı binadan oluşmaktadır. Ana yapıda, bodrum kat, zemin kat ve 5 normal kat bulunmaktadır. Binanın, bodrum katında; otopark, sığınak, zemin katında 6 adet ofis, bina girişi, 1,2,3,4,ve 5.normal katlarda ise 3’er daire olmak üzere, toplam 21 bağımsız bölüm vardır. Ana yapının girişi 258 Sokağa bakmaktadır. Ana yapının giriş holü, kat ve merdiven sahanlıklarında zeminler mermer kaplı, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Ana yapıda bir adet asansör bulunmaktadır.
Not: 04.03.2015 tarihli Yapı Ruhsatı belgesi bulunmaktadır.