1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Yahşihan Yenişehir Mahallesi'nde İskanlı 1+1 49 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 49m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14847
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 49m2
Ada 392
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 11/05/2015
Ruhsat Tarihi 10/02/2014
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 41

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi, 268. Sokak, Misis Apartmanı, No:3, D: 41 Yahşihan / KIRIKKALE

Uzman Görüşü

Yurtkur Caddesi kullanılarak ulaşımı rahat, toplu taşıma güzergahı olan Osman Gazi Caddesi'ne birkaç adım, iskanlı yeni binada 49 m2 daire; alt yapı hizmetlerinden istifade ediyor olması, şehir merkezine yakın olması, Yapı Kullanım İzin Belgesinin olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 41 Nolu Bağımsız Bölüm; Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 5. Normal katında güney cephesinde olan bina girişine göre sol arka konumda yer alan dairdir. Onaylı projesine göre, 2 oda, mutfak + giriş, banyo ve balkon olmak üzere brüt yaklaşık 49 m2 alanlıdır.

 Ana gayrimenkul bitişik nizamlı, betonarme yapı türünde inşa edilmiş bodrum + zemin + 5 normal kat olacak şekilde 7 katlı, 49 bağımsız bölümden oluşan apartman niteliğindedir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum katta 4 adet mesken, sığınak, elektrik pano odası, kazan dairesi, zemin katta, bina girişi, 2 adet dükkan ve 3 adet mesken diğer normal katların her katında 8'er adet mesken bulunmakla birlikte toplamda 49 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina girişi kuzey cepheden zemin kat seviyesindedir.

 Ulaşım: Yenişehir Mahallesi, 268. Sokak, No: 41 Yahşihan/ Kırıkkale posta adresinde kayıtlıdır. Konu taşınmazlara ulaşım, Kırıkkale Ankara yolu üzerinden batı istikametine doğru devam edilir ve daha sonra 290. Sokağa sapılır ve sokak üzerinde 100 metre ilerledikten sonra sola 271. Sokağa sapılır ve sokak üzerinde 750 metre ilerledikten sonra 750 metre ilerledikten sonra sola 268. sokağa sapılır ve yaklaşık olarak 35 metre ilerledikten sonra sol kol üzerinde kalan taşınmaza ulaşım sağlanır. Ticari faaliyetler ana arterler üzerindeki binaların zemin katlarındaki dükkanlardan ibarettir. Yenişehir Mahallesi genellikle, orta ve üst düzey gelir grubu tarafından tercih edilen bir bölgedir. 

 Not: 10/02/2014 ­tarihli Yeni yapı ruhsatı ve11/05/2015 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskanı)bulunmaktadır. Tapuda Merkez Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.