1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Yahşıhan Yenişehir Mahallesi'nde 2+1 45 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15152
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 363
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 28/10/2018
Ruhsat Tarihi 12/08/2014
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 23

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi, 266. Sokak No:47/23 Yahşihan/KIRIKKALE

Uzman Görüşü

Kırıkkale Üniversitesine yakın konumda, tercih edilen bir bölgede yeni binada, 45.00 m2 ekonomik, kullanışlı, ara kat stüdyo daire; gelişen bölgede yer  alması, ulaşım kolaylığı ve ara katta konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul bodrum + zemin + 5 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Giriş kapısı ferforje kapı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır . Binada asansör bulunmaktadır. 

Mimari projesinde göre 23 nolu mesken , 3 normal katta bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Mimari projesine göre taşınmazın alanı yaklaşık 45 m² olup, 2 oda, mutfak nişi, antre, banyo­wc ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

 Ulaşım: Kırıkkale İli, Yahşihan İlçesi, Yenişehir Mahallesi, 266.Sokak, Mutlu Apart No: 47/23 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım şu şekilde sağlanır. Ankara Kırıkkale Yolu ile Yurtkur Caddesinin kesiştiği kavşaktan, Yurtkur Caddesinde kuzey yönünde ilerlenir. Yaklaşık 550 metre sonra sağ kol üzerinde kalan 266. Soka girilir. 266.Sokak üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 600 metre sonra taşınmaz sol tarafta kalmaktadır. Yakın çevresinde Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale Tıp Fakültesi , Kırıkkale Yurtlar Kurumu bulunmaktadır. Bölge genel yerleşim dokusu , 5 6 katlı apart tarzı apartmanlardır.

 Not: :12/08/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 28/10/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.