1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Merkez Sanayi Mahallesi'nde 932 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 932m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17897
Metre Kare 932m2
Ada 6
Parsel 33
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 29/04/2008
Ruhsat Tarihi 17/11/1999
Bağımsız Bölüm 0
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanayi Mahallesi Karadeniz Caddesi No:51 Kırıkkale/Merkez

Açıklama

Özellikler: Dükkan giriş kapısı alüminyum doğrama vitrini cam üzeri demir kepenklidir. Dükkan vitrininden çıplak göz ile yapılan incelemede Zemin kat giriş zeminleri dökme mozaik duvarlar saten boyalıdır. Taşınmaz 297 m2 arsa üzerinde betonarme karkas yapı sistemimde inşa edilmiş olup, projesine göre zemin kat alanı 297m2 asma kat alanı 232m2 olmak üzere toplam 529 m2 alanlıdır. Karadeniz Caddesine yaklaşık 6 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz tarafımızdan dışarıdan görülmüş olup, 10.05.2017 tarih 20171257 nolu tarafımıza ibraz edilen rapora göre projesine aykırı olarak binanın arka tarafına zemin ile asma kat arasında 89m2 alanlı idari personel odaları oluşturulduğu galeri boşluğunda 17 m2 alanlı demir kolon/kiriş taşıyıcılı ahşap cam malzemeden oluşan bir hacim yerleştirildiği ve büro alanına dönüştürüldüğü bilgisi rapordan edinilmiş, ve asma kat alanı mevcut hali ile 338m2 alanlı hale getirilmiştir. Ayrıca projesindeki çatı katının 297 m2 kullanım alanlı depo haline dönüştürüldüğü tespit edilmiştir. Taşınmaz bu durumda mevcut hali ile 932m2 kullanım alanlı hale getirilmiştir. Giriş zemin kat seviyesinden. Karadeniz Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Kırıkkale İli, Merkez ilçesi, Sanayi Mahallesi, Karadeniz Caddesi No:51 6 ada, 33 parsel posta adresinde yer almaktadır. (Uavt: 3238008597) Taşınmaza ulaşım; Samsun Bulvarı ile Karadeniz Caddesinin kesiştiği noktadan Karadeniz Caddesine girilir, Karadeniz Cadde üzerinde 300 metre sonra sol kol üzerinde bulunan 51 nolu zemin kat ve asma kat ve 1. Kat olarak inşa edilmiş eski sefa ticaret olarak bilinen hırdavat dükkanına ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde nirengi noktası olarak Küçük Sanayi Sitesi ve Mehmet Akif Ersoy Cami bulunmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Alt ve üst yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını Sanayi çarşısı içerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılayabilmektedir. Taşınmaz ticari faaliyetlerin yoğun olduğu Karadeniz Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Not: Söz konusu taşınmaza ait 11.11.1999 tarih bila sayılı projesi bulunmaktadır. Taşınmaza ait 17.11.1999 tarih 115/1999 sayılı yapı ruhsatı ve 29.04.2008 tarih 128/2008 sayılı yapı kullanma izin(iskan) belgesi mevcuttur. Tapuda Kurtuluş 2.kısım Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz projesine göre 529 m2, yerinde 932 m2 kullanım alanlıdır. (arsa tapulu olduğu için bağımsız bölüm numarası yoktur)

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.