COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Merkez Kurtuluş Mahallesi'nde 3+1 95 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16122
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 613
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 11.01.2002
Ruhsat Tarihi 27.12.1995
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi Şair Nedim Caddesi Ergüven Apartmanı Giriş No: 7 Kat No: -2 Daire No: 3 71200 Merkez/Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: 2. Bodrum katta bina giriş cephesinden bakıldığında projesine göre 3 b.b. numaralı taşınmaz ön cephe, orta kısımda konumludur. Projesine göre 3 numaralı taşınmaz 95 m2 alanda salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc,antre, hol ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Bina 3 bodrum + zemin + 4 normal kattan oluşmakta olup taşınmazın 3. Bodrum katında sığınak, garaj, kapıcı dairesi ve bina girişleri, 2. Bodrum katında 5 adet mesken, 1. Bodrum katında ve diğer normal katlarda 5 er adet mesken bulunmakta olup binada toplam 35 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Mimari projesinde ve mahallinde 2 adet girişi bulunmaktadır. Girişler 3. Bodrum kat seviyesinden doğu ve güney yönünden sağlanmaktadır. Doğu yönünden sağlanan giriş vaziyet planında gösterilmiştir. Ayrıca bina formundan giriş yönleri tespit edilebilmektedir. Taşınmaza ulaşım doğu yönünde yer alan girişten sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Taşınmaza ait 19.06.1996 tarih ve 1995/124 sayılı mimari proje incelenmiştir. Lihkab raporuna istinaden projesinde 1 b.b. numaralı mesken 3, 3 b.b. numaralı mesken 1 olacak şekilde trampa mevcut olduğu anlaşılmıştır.

Ulaşım: Kurtuluş Mahallesi Şair Nedim Caddesi Ergüven Apartmanı Giriş No: 7 Kat No: -2 Daire No: 3 71200 Merkez/Kırıkkale adresinde konumludur. 

Not: 27.12.1995 tarihli yapı ruhsatı ve 11.01.2002 tarihli İskan İzni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.