1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Balışeyh Karalı Mahallesi'nde 186 m2 İki Katlı Ev Mandıra ve 2255m2 Tarla

Bankadan 2 186m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17118
Oda Sayısı 2
Metre Kare 186m2
Ada 157
Parsel 8
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 2255

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karalı Köyü Kazankaya Mevkii 157 Ada 8 Parsel Balışeyh/Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 157 ada 8 parsel iki katlı ev , mandıra ve tarlası "vasıflı 2.255,20 m² alanlıdır. Parsel düz bir topografik yapıya sahiptir. Parselin herhangi bir Kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parselin Kadastro paftasına işli iki katlı ev ve mandıra gözükmekte olup iki katlı evin her bir katı 93m2 toplamda 186 m2, mandıra 187m2 alanlı olduğu Kadastro Müdürlüğünden öğrenilmiştir. Parsel üzerinde paftasına işli olmayan yasal olarak kabul edilmeyen yapılar olduğu tespit edilmiş olup parselin kuzeyinde yaklaşık 100 m2 lik depo ve garaj amaçlı kullanıldığı düşünülen yapı bulunmaktadır. Mandıranın doğusunda sundurma olarak kullanılan 9 parselde kalan yaklaşık 50 m2 lik yapı mevcut alana dahil edilmemiştir. Sonuç olarak parsel üzerinde haftasına işli ve uygun inşa edilmiş yasal olarak kabul edilen yapıların toplamı 373 m2, paftasına işli olmayan mevcut olarak kabul edilen yapı ile birlikte 473 m2 mevcut alanlı olduğu tespit edilmiştir. Parsel üzerinde bulunan yapıların evin kâgir olarak mandıra tarzda inşa edildiği gözlemlenmiştir. Parsel sınırı yerinde belirli değildir. Taşınmaz cins tashihli olup bağımsız bölüm bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Kırıkkale ili Balışeyh ilçesi, Karalı Köyü, Kazankaya Mevki, 157 ada 8 parsel posta adresinde yer almaktadır. Tarif olarak; Bölgenin ana arteri konumundaki Kırıkkale - Çorum Yozgat kara yolunda ilerlenirken ilçe merkezini geçilerek yaklaşık 14 km ilerlenir. Sağ kol üzerinde bulunan Tşof Kırıkkale Dinlenme Tesislerinde sola dönülür. 4,5 km sonra Karal köyüne ulaşılır. Köy yerleşkesi geçildikten sonra köyün çıkışında sol kol üzerinde bulunan 39.980776, 33.878678 koordinatlarındaki taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Koy yerleşkesine yakın konumda yer almaktadır. Taşınmazın |çevresinde 1-2 katlı yapılaşmalar ve boş parseller yer almaktadır. İl ve ilçe merkezine ulaşım özel araçlarca sağlanmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Karalı Mahallesi 654 parselde kayıtlı iken ada parsel değişmiş ve yeni ada parsel 157 ada 8 parsel olmuştur. Kapalı alan mevcutta 473 m2 yasal projesine göre 373 m2'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.