1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Merkez Karacaali Mahallesi'nde 95 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15076
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 1626
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 24/08/1981
Ruhsat Tarihi 24/08/1981
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Sanayi Mahallesi 1327 Sokak Türk metal iş Sendikası sitesi No:123 C Blok Daire 2

Açıklama

1327 sokak ile Mustafa Keskin Cadde köşesinde, SİTE İÇERİSİNDE, Alpaslan Türkeş Bulvarı, oto sanayi ve okullara yakın, Yapı Kullanma İzin Belgesi almış, kat mülkiyeti kurulmuş olması önemli fırsat, müstakil görünümlü az katlı binalarda, 2 oda salon 95.00 m2 GİRİŞ KAT DAİRE

Özellik: B Blok zemin kat 2 numaralı bağımsız bölüm Zemin Kat, 2 numaralı bağımsız projesine göre 95 m2 brüt alanlı olup; mesken vasfındadır.  Mesken 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 1.Balkon mutfağa, 2.Balkon odaya bağlantılıdır. Odaya bağlantılı balkon pvc doğrama ile kapatılmıştır. Bina girişi bodrum kattan güney yönünden sağlanmaktadır. Mesken bina girişine göre sol arka tarafta yer almakta olup; kuzey ve batı cephelidir. Taşınmazın bodrum katında yaklaşık 5 m2 alanlı eklenti E:2 kömürlük bulunmaktadır.
Giriş kapısı çelik doğrama kapıdır. Pencereler ve balkon kapıları pvc,, camlar ısıcamlıdır. Binada ısınma kombi kalorifer sistemi ise de taşınmazda kalorifer sistemi ve kombisi mevcut olmayıp ısıtma sistemi sobalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz; Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Sanayi Mahallesi 1327 Sokak Türk Metal Sendikası Blokları B Blok No:123-C/2 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde doğu yönüne ilerlenerek ile bulvarı sol koldan kesen Mustafa Keskin Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 710 metre ilerlenerek cadde ile 1327.Sokağın kesiştiği köşe parsel konumlu Türk Metal Sendikası Blokları B Blok 123-2 dış kapı ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde nirengi noktası olarak 17 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Berat Camii bulunmaktadır. Bölge eski yerleşim alanlarında olup, zemin üzeri 2 - 3 katlı yapılaşma hakimdir. Sosyal donatı alanı yeterli seviyededir. Alt ve üst yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını Mustafa Keskin Caddesi üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılayabilmektedir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.
Not: 24/08/1981 tarihli yapı ruhsat belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın kömürlük eklentisi vardır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.