0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kilis Merkez Çakallıpınar Mahallesi'nde 322 m2 Dükkan

Bankadan 322m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17585
Metre Kare:
322m2
Ada:
137
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çakallıpınar Köyü Köyönü Mevkii No:14/2 Merkez/Kilis

Uzman Görüşü

Toplu taşıma ile taşınmaza ulaşım imkanı bulunması, Kilis-Polateli Karayolu'na ve  Çakallıpınar Köyü'ne yakın mesafede olması, geniş kullanımlı olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Kilis Ili, Merkez ilçesi, Çakallıpınar Köyü, Köyönü Mevkii 14 Pafta, 137 Ada, 6 Parsel üzerinde yer alan ve toplam 4 bloktan oluşan çiftliğin A Bloğunun Bodrum katında yer alan 2 bağımsız bölüm nolu işyeri nitelikli taşınmazdır. Bodrum katta bulunan tek bağımsız bölüm olduğu için bodrum katın tamamı olarak nitelendirilebilir. Dört tarafa cepheli konumdadır. Taşınmaz onaylı projesinde yaklaşık 322 m2 brüt alana sahiptir. Taşınmaz onaylı projesine göre;1 adet çalışma alanı, 1 adet kuru gıda odası, 2 adet soğuk odası, 1 adet sıcak oda, temizlik malzemeleri odası. personel dinlenme odası, bulaşık yıkama odası. 2 adet wc-lv alanları ile bir adet giriş ile bir adet çıkış kapısı bulunmaktadır. Giriş çıkış kapısı alüminyum-cam kompozit malzemeden, pencereleri ise PVC doğrama olup çift camdır. Taşınmazın mimari projesine uygun inşa edildiği bilinmektedir. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın tapu vasfı işyeridir.

Taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 10032.51m2 yüz ölçümlü arazi üzerine betonarme yapı strüktüründe 3-A yapı grubunda toplam 4 blok şeklinde yapılmıştır. Taşınmaz 3.derece deprem bölgesinde bulunmakta olup yerinde depremle ilgili bir hasar görülememiştir. Taşınmazın bulunduğu çiftlik onaylı projesine göre toplam 4 bloktan oluşmakta olup bloklardan A Blok mandıra olup Bodrum+Zemin+1 Normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. B-C-D Bloklar ise zemin olmak üzere tek katli olarak tasarlanmışlardır. Taşınmazın bulunduğu A Blok Bodrum+Zemin ve 1 Normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmakta olup onaylı kat irtifak projesine göre Bodrum katta 2 bb nolu işyeri Zemin ve 1. Normal katta ise 1 bb nolu işyeri olmak üzere toplam 2 adet bağımsız bulunmaktadır. Taşınmazın Bodrum katında giriş ve çıkış 2 adet kapı bulunmaktadır. Bunun yanında zemindeki kot farkından dolayı Zemin katta da idari girişi, ürün giriş ve çıkış olmak üzere toplam 3 adet kapı bulunmaktadır. Giriş kapıları alüminyum-cam kompozit malzemeden imal edilmişlerdir. Binada asansör bulunmamakta olup, herhangi bir ısınma tertibatı bulunmamaktadır. Binanın dış cephesi ise boya ile renklendirilmiştir

Ulaşım: Taşınmaz; Kilis Çakallıpınar Köyü Köyönü Mevkii 137 ada 6 parselde yapılan mandıranın A Bloğunun Bodrum katında yer alan 2 bb nolu işyeri nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza: Kilis-Antakya yolundan Antakya istikametinde ilerlerken Kilis'ten çıkışta yaklaşık 7 km sonra sağa Polateli'ne giden yola dönülür. Bu yola döndükten sonra yaklaşık 4 km sonra sağa Çakallıpınar köyüne giden yola dönülür. Köy yoluna döndükten sonra yaklaşık 200 m sonra sağda taşınmazın içinde bulunduğu 137 ada 7 parsel bulunmaktadır. Ulaşım ve altyapı yönünden sıkıntıları olmakla beraber özel araç ile ulaşım kolaylığına sahiptir. Bunun yanında Kilis-Polateli toplu taşıma araçları ile de taşınmaza ulaşım imkanı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Çakallıpınar Köyü Kilis ilinin yaklaşık 12 km kuzeybatısında Polateli yoluna oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Bölgede genelde tarım ve hayvancılık ana geçim kaynaklarındandır. Taşınmazın bulunduğu çiftlik bölgede Karakuşların Çiftliği olarak bilinmekte olup bölgedeki az sayıdaki çiftliklerden biri konumundadır. Bu yüzden bölgede bilinen bir konumdadır. Taşınmazın yaklaşık 200 m. batısında Kilis-Polateli Karayolu,200 m. kuzeydoğusunda Çakallıpınar Köyü bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda 472 parselde kayıtlı iken, uygulama görmüş l 137 ada 6 parsel olarak değişmiştir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.