Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kıbrıs Gazimağusa'da 51 m2 Stüdyo Daire

Şirketten 1 + 0 51m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
15475
Oda Sayısı:
1 + 0
Metre Kare:
51m2
Ada:
99
Parsel:
99
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Bina Yaşı:
1
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Isıtma Sistemi:
Klima

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarya Bölgesi , Gazimağusa, Mersin via 10 99550, Cyprus, Famagusta, North Cyprus, 9955

Açıklama

Özellikleri: Kıbrıs Gazimağusa 'da 51 m2 stüdyo Daire'dir. Isıtma sistemi klimalıdır. Otopark ve havuz mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Gazimağusa'nın merkezinde yer almakta olup, lokasyon olarak oldukça avantajlıdır. Doğu Akdeniz Üniversitesi, Hastane, Alışveriş Merkezleri, Restaurant ve Cafelere yürüme mesafesindedir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.