0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kayseri Sarıoğlan Kadılı Mahallesi'nde 240 m2 Bina

Şirketten 3 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
6570
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
240m2
Ada:
120
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kadılı Mahallesi, Köy içi Mevkii, 120 ada 3 parsel Sarıoğlan / KAYSERİ

Uzman Görüşü

Taşınmazın mahalle merkezine yer alması ve üzerinde bulunan yapının cins tashihinin yapılmış olması olumlu yönleridir.

Açıklama

Ulaşım: Sarıoğlan İlçe merkezinden hareketle kuzey yönünde sırasıyla Yahyalı, Karaözü ve Ebülhayır Mahalle merkezleri geçildikten sonra Kadılı Mahallesi’ne ulaşılır. 

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 120 ada 3 parsel olarak 771,01 m2 yüz ölçümlü İKİ KATLI KARGİR EV AHIR VE BAHÇESİ niteliğindedir. 70 m2 taban alanlı 2 katlı kargir bina ve tek katlı 100 m2 taban alanlı ahır yapılarının bulunduğu ve görülmüştür. Taşınmaz yol kotundan itibaren başlayan bir eğime sahiptir. Mahalle merkezinde konumlu olup ahır ve ikamet etme amaçlı konut şeklinde kullanılmaktadır. Yapıların bastığı alan dışında kalan alan bahçe, otopark vs gibi niteliklerde kullanılmaktadır. Bölgede toprak yapısı kısmen verimli olup genel itibariyle kuru tarım arazileri mevcuttur. 

Taşınmazın bulunduğu Kadılı Mahallesi, Sarıoğlan İlçe sınırları içinde yer alan il ve ilçe merkezine oldukça uzak bir mahalledir. Kadılı Mahallesi, yerel halkın yaşadığı ve yoğunlukla tarım üzerine ekili arazilerin bulunduğu bir bölgedir. 2016 yılı nüfus sayımına göre toplam nüfusu 58 olarak kayıt altına alınmıştır. Küçük bir yerleşim bölgesi olup genellikle yaz mevsiminde hareketlidir. Sarıoğlan ilçe merkezine yaklaşık 24 km ve Kayseri İl merkezine yaklaşık 86 km mesafededir. Konu taşınmaz da Kadılı Mahalle merkezinde konumludur.Taşınmazın çevresinde 1-2 katlı müstakil yapılar, ahırlar ve tarım amaçlı genellikle kuru tarlalar mevcuttur. Bölgede asfalt yol, Elektrik ve şehir suyu altyapıları bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.