COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Melikgazi Alpaslan Mahallesinde 150 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11557
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 854
Parsel 1265
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Alpaslan Mahallesi Bademli Sokak Gökışığı Apartmanı Bina No:9 Kat:7 Daire No:32 Melikgazi/KAYSERİ

Açıklama

Ulaşım: Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Alpaslan Mahallesi, Bademli Sokak, Gökışığı Apartmanı Bina No:9, kat:7, Daire:32 adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Orgeneral Eşref Bitlis Bulvarı üzerinden sağa Kızılırmak Caddesi üzerine dönülür. Söz konusu taşınmaz Kızılırmak Caddesi ve Bademli Sokak kesişiminde konumlu Gökışığı Apartmanıdır. Taşınmazın yakın çevresinde Kayseri Park A.V.M. ve Mustafa Eminoğlu Anadolu lisesi vardır.

Özellikler: Gayrimenkulün içerisine girilememiştir. Halihazırda konum ve alan tespiti yapılamamıştır. Bağımsız bölümün konumu ve alanının, halihazır durumunun kat irtifakına esas mimari proje ile uyumlu olduğu varsayımına ve proje ölçülerine göre yapılmıştır. Taşınmaz zemin kat batı cepheden sağlanan ana yapı girişine göre sağ arka tarafta 7. katta konumlu olup, güney-doğu cephelidir. Taşınmaz brüt 150 m2 alanlı olup 4 oda, salon, 2 adet duş, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 3 adet balkon hacimlerinden meydana gelmektedir. Taşınmazın içerisine girilemediği için iç mekan özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir. 

Taşınmazın konumlu olduğu binanın cepheleri dış cephe boyalıdır. Çevre düzenlemesi yapılmıştır. Bina bodrum + zemin + 13 normal katlı olup bodrum kattında sığınak, kazan dairesi, gasilhane ve kurban kesim odası , zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi , normal katlarının her birinde 4'er adet mesken bulunmakta olup binada toplam 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. 

Not: 22.12.1995 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.