0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kartal Yakacık'ta Ticari Kullanıma Uygun Komple Bina

Sahibinden 3 4450m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
17665
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
4450m2
Ada:
11871
Parsel:
67
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
15
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mülkiye Sokak Hürriyet, 34876 Kartal/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın yapı kayıt belgesinin bulunması, konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, ticari kullanıma uygun olması ve birçok ticari faaliyet için kullanılabilir olması, teras alanı dahil 4450 m2 kullanım alanına sahip olması, deniz manzaralı ve gün ışığıyla aydınlanabilir olması, zemin katında yükleme ve boşaltmaya uygun, bodrum katına küçük araçların rahatlıkla giriş yapabileceği bir bina olması, bina içerisinde yük asansörünün bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Bina Kartal Yakacık Hürriyet Mahallesi'nde yer alan ticarete uygun komple binadır. Bina bodrum+zemin+2 kat ve kapalı terastan oluşmaktadır. Taşınmaz 1086,98 m2 parsel üzerinde konumludur.  Bina, bodrum, Zemin+2 Kat ve kapalı teraslı, her katı 890 m2olan, (teras alanı dahil) 4450 m2 kullanım alanına sahiptir. Deniz manzaralı, gün ışığıyla aydınlanabilen, zemin katında yükleme ve boşaltmaya uygun, bodrum katına küçük araçların rahatlıkla giriş yapabileceği bir binadır. Özellikle imalat düşünülerek inşa edilmiş, binası. Giriş kat yüksekliği 3.95m Diğer katların tavan yüksekliği 3.23 m, Kiriş altı 2.43m Binanın ön cephe uzunluğu 49 'dir ve  1 adet yük asansörü mevcuttur.

Not: Taşınmazın tapu vasfı ARSA olup işyeri kullanımına uygundur. Taşınmaz tapuda Yakacık Mahallesi 2633 ada 67 parsel iken uygulama görmüş ve 11871 ada 67 parsel olarak değişmiştir. Parselin yüzölçümü 1086,98 m2'dir. Kış mevsimi hava şartlarından dolayı, teras kat çatı örtüsünün bir kısmı hasar görmüştür. Ulaşım olarak avantajlı lokasyon da yer almakta olup, Elektrik, aydınlatma, elektrikli ev aletleri, Cam ve cam ürünleri, züccaciye, Matbaa basım yayın, kâğıt ve kırtasiye, Makina ve ekipmanları, mekanik tesisat ve doğalgaz tesisatı, Demir harici metal işleme, Yiyecek içecek hizmetleri, Gıda üretim, saklama, pazarlama, meyve ve sebze, hububat, bakliyat, kuruyemiş ve kuru meyve, Giyim sanayi, tekstil, dokuma, konfeksiyon, iplik ve elyaf ürünleri, örme kumaş, çorap ve trikotaj, tekstil aksesuarları, yan sanayi ürünleri, Mobilya, halı-kilim ve yer kaplamaları Orman ürünleri, inşaat malzemeleri, teknik hırdavat, plastik ve kauçuk Motorlu taşıt satış ve servisi, yedek parçaları ve ekipmanları Kargo, posta, taşımacılık ve lojistik hizmetleri ve depolama Perakende ticaret, toptan gıda ve temizlik ürünleri Toptan ve dış ticaret, Peyzaj ve çiçekçilik için uygundur. TAŞINMAZIN YAPI KAYIT BELGESİ MEVCUTTUR. 


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.