1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Karaman Merkez Abbas Mahallesi'nde 377 m2 Dükkan

Bankadan 377m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15488
Metre Kare 377m2
Ada 2732
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 25.01.2016
Ruhsat Tarihi 08.09.2014
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Abbas Mahallesi, 342. Sokak, No: 13A Merkez/KARAMAN

Uzman Görüşü

Merkezi konumlu, Karaman Belediyesi, Hoca Mahmut Cami, 19 Mayıs İlkokulu ve Demosan Otel civarında yer alan 377 m² brüt dükkan; giriş kapısı ve vitrin doğraması alüminyum doğrama olup, cam ile kaplıdır. Dükkanın ulaşılabilirliğinin iyi olması, kaloriferli olması, bakımlı olması ve yapı kullanma izin belgesinin bulunması avantajlarını oluşturmaktadır.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu depolu asma katlı dükkan nitelikli taşınmaz, ana taşınmazın bodrum, zemin ve asma katında konumlu, bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır.  Taşınmazın mimari projesine göre bodrum kat tek hacimden oluşmakta olup, ~154m2 brüt alanlıdır. Zemin kat tek hacimden oluşmakta olup, ~129 m2 alanlıdır. Asma kat çalışma alanı ve wc hacimlerinden oluşmakta olup, ~94 m2 alanlıdır. Taşınmaz toplamda 154+129+94= 377 m2 alanlıdır. Taşınmazın ön vitrin doğraması alüminyum profil cam kaplamadır. Isınması doğalgaz yakıtlı kalorifer ile sağlanmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı binanın dış cephesi yalıtım üzeri boyalıdır. Bina girişi mimari projesine göre ve yerinde zemin kat düzeyinden ve binanın batı cephesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binanın içerisine girilememiştir. Binanın ısınması doğalgaz yakıtlı kalorifer ile sağlanmaktadır. Mimari projesine göre asansörü bulunmaktadır.

Ulaşım: Karaman İli, Merkez İlçesi, Abbas Mahallesi, 342. Sokak, No: 13A posta adresli dükkanlardır. (UAVT Numarası: 2821338007) Taşınmaza ulaşım için Karaman belediye binasının doğu cephesinde kalan Zeytindalı Bulvarı üzerinde güney yönde ~100 m ilerlenir ve sağdan ilk sokağa dönülür. ~50 m devam edilir sola 342. Sokak’a dönülür. Sokak üzerinde güney yönde ~80 m ilerlendiğinde sol tarafta bitişik nizam 2732 ada 11 parsel üzerinde 13A kapı nolu Bodrum+Zemin+Asma kattan oluşan dükkana varılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu, alt yapısı tamamlamış ve gelişimini devam ettiren bir bölgedir. Bölgede, bitişik nizamda inşa edilmiş 4­5 katlı apartmanlar bulunmaktadır. Bölgede zemin katları ticari üst katları konut şeklinde yapılaşmış apartmanlar yer almaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Karaman Belediyesi ve cadde üzerinde çeşitli dükkanlar yer almaktadır.

Not: 08.09.2014 tarih ve 11/28­ 1028 sayılı yapı ruhsatı ve 25.01.2016 tarih ve 1/19 sayılı yapı kullanma izni bulunmaktadır. Taşınmazın içinin tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.