1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Karabük Ovacık Dökecek Mahallesi'ne Yakın 139 m2 Tarla

Sahibinden 139m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18307
Metre Kare 139m2
Ada 109
Parsel 85
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Karabük, Ovacık, Dökecek Mahallesi 109 ada 85 parsel

Açıklama

KÖY MERKEZİNE YAKIN 139,89 M2 BAHÇE

Özellik: Karabük, Ovacık, Dökecek Mahallesi 109 ada 85 parselde yer alan taşınmaz 139,89 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.