1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Karabük Merkez Yenişehir Mahallesi'nde 4+1 İskanlı Dubleks Mesken

Bankadan 4 + 1 184m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16197
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 184m2
Ada 128
Parsel 37
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 26.05.2004
Ruhsat Tarihi 31.05.1999
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞİRİNEVLER MAH. ŞAHİNBEY CAD. ATILIM SİTESİ 1.BLOK(B) İLERİ APT. NO: 6 /11 MERKEZ / KARABÜK

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, gelişmiş bir semtte konumlu olması,  184 m2 kullanım alanına sahip olması, sosyal donatılara yakın mesafede yer alması, caddeye cepheli olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, 1. ve 2.Blok olmak üzere iki bloklu site içinde yer almaktadır. 11 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 184 m2 olup, 4 oda, salon, mutfak, 3 banyo, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ulaşım: Karabük İli, Merkez İlçesi, Şirinevler Mahallesi, Şahinbey Caddesi, Atılım Sitesi, İleri Apt. No:6 Kat: 4. ve Çatı Kat Daire:11 adresinde yer almaktadır. Taşınmaz tarif olarak, Alparslan Caddesi üzerinden, Mehmet Akif caddesine doğru sağa dönülür. Buradan Şahinbey Caddesine doğru sola dönülüp yaklaşık 60 m ileride sağda konumlu taşınmazın bulunduğu bloğa ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge içerisinde hastane, okul, cami, market gibi sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Daha çok orta ve üst gelir düzeyine sahip vatandaşların tercih ettiği bölge içerisinde yer almaktadır.

Not: 31.05.1999 tarihli yapı ruhsatı ve 26.05.2004 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.