0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Türkoğlu'nda Müstakil Bina ve Arsası

Bankadan 741m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15373
Metre Kare:
741m2
Ada:
116
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
63
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyükimalı Mahallesi, Celilli Mevkii, Kargir Ev ve Bahçe Vasıflı, 116 Ada 5 No'lu Parsel, Türkoğlu/Kahramanmaraş

Uzman Görüşü

Köy içi yerleşim alanında yer alıyor olması, cins tahsisli olması, kadastral yola cephesinin olması, yer aldığı bölgede elektrik ve su bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: 116 ada 5 parsel " KARGİR EV BAHÇE " vasıflı olup, 4353,08 m² yüz ölçümüne sahiptir. Parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz eğimli bir arazi yapısına sahip olup, su ve elektrik bulunmaktadır. Mevcut durumda taşınmazın çevresi kısmen duvar ve kısmen tel ile çevrilidir.

Parsel üzerinde 2 adet müstakil ev bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapılara ait, herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı ve yapı kullanım izin belgesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapılardan birinin kadastral pafta üzerinde 138m2 alanlı olarak işli olduğu, diğerinin ise işli olmadığı bilgisi alınmıştır. 

Parsel üzerinde bulunan yapılar, bodrum+ zemin olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Mevcut durumda ise 2 katlı ve 276 m2'dir. Öteki taşınmazın ise uydu üzerinden yapılan ölçümlerde 465 m2 alanlı olduğu görülmüştür.

Taşınmazın yakın çevresinde; Benzer nitelikte taşınmazlar, tarım arazileri ve Küçükimalı Mahallesi yer almaktadır. Taşınmaz; Türkoğlu ilçe merkezinin güneybatısında yer almaktadır. Türkoğlu ilçe merkezine yaklaşık 13km, Kahramanmaraş il merkezine yaklaşık 41km ve güneydoğusunda bulunan Kahramanmaraş- Osmaniye Karayoluna yaklaşık 7km mesafede konumlu bulunmaktadır. Büyükimalı Mahallesi içerisinde yapılaşma durumu, 1-3 katlı müstakil yapılar şeklinde olup, doluluk oranı mahalle merkezinde yüksek seviyelerdedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede, elektrik ve su bulunmakta olup, ulaşım kolaydır. 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.