1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kahramanmaraş Türkoğlu Büyükimalı Mahallesi'nde 2 Bina ve Arsası

Bankadan 741m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15373
Metre Kare 741m2
Ada 116
Parsel 5
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Arsa Yüzölçümü 4353
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 63
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyükimalı Mahallesi, Celilli Mevkii, Kargir Ev ve Bahçe Vasıflı, 116 Ada 5 No'lu Parsel, Türkoğlu/Kahramanmaraş

Açıklama

Özellik: 116 ada 5 parsel " KARGİR EV BAHÇE " vasıflı olup, 4353,08 m² yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmazın genişliği ve derinliği farklılık göstermekte olup, geometrik olarak tanımsız şekle sahiptir. Kadastral durumuna göre parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz eğimli bir arazi yapısına sahip olup, su ve elektrik bulunmaktadır. Mevcut durumda taşınmazın çevresi kısmen duvar ve kısmen tel ile çevrilidir. Parsel üzerinde 2 adet müstakil ev bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapılara ait, herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı ve yapı kullanım izin belgesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapılardan birinin kadastral pafta üzerinde 138m2 alanlı olarak işli olduğu, diğerinin ise işli olmadığı bilgisi alınmıştır. Parsel üzerinde bulunan yapılar, bodrum+ zemin olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır.138m2 alanlı olarak işli olduğu, diğerinin ise işli olmadığı bilgisi alınmıştır. Dışarıdan gözlemlediğimiz kadarı ile konu parsel üzerinde bulunan yapılar, bodrum+ zemin olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Mahallinde inceleme yapılamaması sebebi ile konu parsel üzerinde bulunan yapılardan, kadastral paftasında 138m2 alanlı olarak işli olan müstakil ev, yasal projesine göre 138m2 alanlı olarak dikkate alınmıştır. Mevcut durum da ise 2 katlı ve 276 m2'dir. Öteki tanınmazın ise uydu üzerinden yapılan ölçümlerde 465 m2 alanlı olduğu görülmüştür.

Ulaşım: Taşınmaz: Kahramanmaraş ili, Türkoğlu ilçesi, Büyükimalı Mahallesi, Celilli Mevki, 116 Ada 5 parsel numaralı " KARGİR EV VE BAHÇE " vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım: taşınmazın bulunduğu Büyükimalı Mahallesi, Türkoğlu ilçe merkezinin güneybatısında, ilçe merkezine yaklaşık 13km ve Kahramanmaraş il merkezine yaklaşık 41km mesafede konumlu bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı Büyükimalı Mahallesi eskiden köy statüsündeyken, Türkoğlu Belediyesi sınırlarına dahil olmasının ardından mahalle statüsüne dönüşmüştür. Taşınmaza yakın mesafelerde yapılaşma bulunmakta olup, taşınmazın yer aldığı bölge aktif tarım arazisidir. Taşınmazın yakın çevresinde; Benzer nitelikte taşınmazlar, tarım arazileri ve Küçükimalı Mahallesi yer almaktadır. Taşınmaz; Türkoğlu ilçe merkezinin güneybatısında yer almaktadır. Türkoğlu ilçe merkezine yaklaşık 13km, Kahramanmaraş il merkezine yaklaşık 41km ve güneydoğusunda bulunan Kahramanmaraş- Osmaniye Karayoluna yaklaşık 7km mesafede konumlu bulunmaktadır. Büyükimalı Mahallesi içerisinde yapılaşma durumu, 1-3 katlı müstakil yapılar şeklinde olup, doluluk oranı mahalle merkezinde yüksek seviyelerdedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede, elektrik ve su bulunmakta olup, ulaşım kolaydır. Ayrıca bölge halkı, tarım ve hayvancılık ile uğraşmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.