Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Aksu'da Hisseli 2 Katlı Bina

Şirketten 90m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22957
Metre Kare:
90m2
Ada:
4665
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
779/2400
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Aksu Mahallesi 6009 Sokak No: 76A: (Uavt: 3640608216) ,6014 Sokak No: 4

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 4665 ada 1 parsel 329,34 m2 alanlı olup ARSA nitelikli olup Aksu Mahallesi, 6009.Sokak üzerinde konumlu olup, sokağın 6014.Sokak ile kesiştiği köşe kısımda kalmaktadır. Hâlihazırda altyapı çalışması tamamlanmıştır. Konu taşınmaz hâlihazırda yol seviyesinde olup, düz bir arazi yapısına sahiptir. Güneyden aynı ada 23 nolu parsele, doğudan aynı ada 2 nolu parsele, kuzeyde ise imar yoluna yaklaşık 13 m cephelidir. Taşınmaz kuzey cephesi olan ve imar yolu olan 6009.Sokak’a 13 m cepheli olup derinliği ise ortalama 21 m’dir. Taşınmazın dışarıdan gözlemsel olarak yapılan tespitlere göre üzerinde 1 adet iki katlı konut nitelikli taşınmaz bulunmaktadır. Yapının ~ oturumu 140 m² civarındadır. Taşınmaz hâlihazırda konut olarak kullanılmaktadır. Üzerindeki yapı yapılan gözlemlere göre iki katlı ve toplam brüt 280 m² alanlıdır. İç özellikler ve yapı durumu incelenememiştir.

Not: Taşınmazın 779/2400 hissesine denk gelen binanın 90 m2'si, arsanın ise 106,89 m2'si satılıktır. Arsa üzerindeki taşınmazın ruhsatı bulunmamaktadır. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.